Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LĪGAVAIŅI / ЖЕНИХИ

Pk 25.08.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
15.00 - 55.00
Sezonas pirmizrāde  - komēdija “LĪGAVAIŅI”. 25.augustā plkst.19.00 Rīgas Kongresu namā jūs satiksiet  Krievijas Tautas māksliniekus  - Tatjanu Kravčenko un Aleksandru Pankratovu-Čorniju.

Jekaterinas vecāki nejauši uzzina, ka viņu vienīgā mīļotā meita ir sestajā grūtniecības mēnesī… Kā tad tā: meita ir stāvoklī, bet vīra nav! Viņai pat nav līgavaiņa! Slepus no viņas vecāki uzsāk piemērotas kandidatūras meklējumus. Bet viņi pat nenojauš, cik grūti mūsu laikos ir atrast pat ne PIEMĒROTU, BET VISMAZ KAUT KĀDU LĪGAVAINI...

Lugu “Līgavaiņi” droši var dēvēt par komēdiju tautai! Jo uz skatuves uzstāsies, iespējams, visjautrākais teātra un kino duets.
Tatjana Kravčenko ir Krievijas Tautas māksliniece. Viņa guva popularitāti pateicoties tautā iemīļotam seriālam “Radu būšana”, kur viņai bija viena no galvenajām lomām.

Aleksandrs Pankratovs-Čornijs ir Krievijas teātra un kino aktieris, kā arī Krievijas Tautas mākslinieks. Plaši pazīstams kā galveno lomu atveidotājs filmās "Mēs no džaza", "Ziemas vakars Gagros", kā arī "Kur atrodas snofelet?".

Dmitrijs Voroņins ir Krievijas teātra un kino aktieris. Filmējās tādos seriālos, kā "Tētis ar rezervi" (STS), "Meitenes" (TNT), "Orlova un Aleksandrovs" (Pirmais kanāls), "Augstdzimušo jaunavu institūta noslēpumi" (Krievija).

Boriss Komarovs ir Krievijas aktieris. Piedalās teatrālajos uzvedumos: "Maskavas stāsts", "Jātnieki", kā arī mūziklā "Jēzus Kristus Superzvaigzne". Maksims Ļebedevs ir teātra un kino aktieris. Piedalās “Mēness Teātra” izrādēs: "Romeo un Džuļjeta", "Rokoko", "Nomoda balle". Filmējās seriālā "Kremļa kursanti" (STS), kā arī filmās "Meiteņu medības", "Cauri miglai", "Reiz rudenī".

Režisors: Mihails Jeļisejevs – Krievijas aktieris un teātra režisors. Ir pazīstams skatītājiem ar lomām filmās «Izdzīvot pēc», «Kalpoju Tēvijai!», «Bēglis», «Stolipins… Nesagatavotās stundas», kā arī  ar lomām teatrālajos komēdijās uzvedumos "Taksists", "Kāmīša diena", "Trīspadsmitais numurs".

Lugas autors: Sergejs Belovs ir Krievijas teātra darbinieku un rakstnieku vienības loceklis. Viņa komēdijas tiek iestudētas profesionālajos teātros, ka arī tautas teātros un teatrālajās studijās. Uzvesti vairāk nekā 300 iestudējumi.

2017.gada 25.augustā plkst. 19.00 Rīgas Kongresu nama skatuvē tiks rādīta brīnišķīga komēdija “Līgavaiņi”, vai stāsts par to, kā vecāki meitai līgavaini meklēja. Spožais Tatjanas Kravčenko un Aleksandra Pankratova-Čornija duets dāvās jums neaizmirstamu un jauku vakaru.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LĪGAVAIŅI / ЖЕНИХИ Pk 25.08.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams 15.00 - 55.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas no 15,- līdz 55,- Eur

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir, lūdzu sazināties ar organizatoru pa t.29550060

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
INCOME BALT, SIA
Lubānas iela 14 -101 LV-1019 Rīga