Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas čempionāts DEWALT Grand Prix

Se 29.04.2017 09:00 - Pi 01.05.2017 20:30
Biķernieku kompleksā sporta bāze
15.00
Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas čempionāts „DEWALT Grand Prix”

Grandiozais Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas sezonas atklāšanas posms „DEWALT Grand Prix” Biķernieku trasē no 29. aprīļa līdz 1. maijam! Trīs dienas pilnas ar ātrumu, adrenalīnu un vēl neredzētiem sporta spēkratiem un vairāk nekā 250 dalībniekiem no visas Skandināvijas, Krievijas, Baltijas un citām valstīm.

Pirmo reizi uz starta taisnes būs iespēja redzēt jaunākās paaudzes „Porsche” spēkratus no Skandināvijas un baudīt īstu ātrumu „V8 Thundercar” automašīnu izpildījumā. Spraigas cīņas gaidāmas miniatūro „Legend Car” pirmā posma ietvaros. Sezonu uzsāks arī Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāta dalībnieki, savukārt īsts saldais ēdiens vēsturisko spēkratu cienītājiem būs atklāšanas posma noslēgumā - 1. maijā, kad trasē dosies “Dzintara aplis” dalībnieki Volga, VAZ un Formula klasēs. 

Kopumā Ziemeļeiropas un Baltijas čempionāta atklāšanas posmā būs pārstāvētas 25 dažādas automašīnu klases, autosporta entuziastiem solot aizraujošu nedēļas nogali un plašāko moderno un vēsturisko sporta automašīnu klāstu vienuviet.

Biļetes visu marta mēnesi iepriekšpārdošanā lētāk! Plašāka informācija www.batcc.eu vai Facebook lapā „Baltic Touring Car Championship”.

Biļešu cena uz Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas čempionāta atklāšanas posmu „DEWALT Grand Prix” uz visām trim sacensību dienām 15 EUR. Sacensību dienā uz vietas būs iespējams iegādāties arī vienas dienas biļetes skatītāju tribīnēs, cena 7 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, invalīdien un pensionāriem, uzrādot derīgu apliecību, ieeja bez maksas.

Lielāko autošosejas notikumu piedāvā titulsponsors “DEWALT”, sponsori “Kumho Tyre” riepas un Porsche centrs Rīga. Informatīvi atbalsta ziņu portāls “Delfi”, radio “Star FM”, žurnāls “Klubs” un “Latauto.lv”, tiešraidi nodrošina “LMT Straume", atbalsta “Stena Line”, „Martini”, „Mangaļi” un enerģijas dzēriens “Hell”.

Vairāk informācijas: http://batcc.eu

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas čempionāts DEWALT Grand Prix Se 29.04.2017 09:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 15.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja:  līdz 12 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: 29.04.2017 - 01.05.2017
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā:  ir

Norises vieta
Organizators
Autosporta klubs X SPORTS
Autosporta klubs X SPORTS
Džutas iela 8, LV - 1006 Rīga