Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LATVIJAS RALLIJKROSA KAUSS 1. POSMS. SEZONAS ATKLĀŠANA

Sv 21.05.2017 11:00
Biķernieku rallijkrosa trase
Latvijas Ralljkrosa kauss

Rīgā, 21. maijā, Biķernieku sporta bāzē tiks atklātas šā gada gaidītākās autosporta sacensības - Latvijas Rallijkrosa Kauss. Lai arī Latvijas Rallijkrosa Kauss ir jaunums autosporta cienītājiem Latvijā un noris salīdzinoši nesen – tas raisījis pamatīgu interesi un skatītājus priecēs jau otro sezonu. Pirmajā sacensību posmā uz starta līnijas stājoties labākajiem autosportistiem no Baltijas valstīm, tiks noskaidroti uzvarētāji četrās ieskaites klasēs – Lada RX, Super 1600, Touring 2000, kā arī Open klasē, kas ir jaunums - tajā tiek aicināti savus spēkus pārbaudīt sportisti gan ar pilnpiedziņas, gan ar vienas ass piedziņas automašīnām.

Ņemot vērā, ka rallijkross ir visstraujāk augošā autosporta disciplīna ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā - tiek sagaidītas spraigas cīņas starp kaimiņvalstu dalībniekiem 7 posmos, visas sezonas garumā.  Latvijā rallijkross ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu autosporta cienītāju vidū un sacensībās Baltijas valstu līmenī sportistiem ir iespēja izaugt līdz Pasaules Rallijkrosa līmenim, stājoties uz starta līnijas blakus tādām latviešu rallijkrosa zvaigznēm kā Reinis Nitišs, Jāni un Arti Baumaņiem, kuri ir pierādījuši sevi arī ārpus mūsu valsts robežām.

Biķerniekos sacensības norisināsies pasaules līmeņa trasē, kur norisinājās arī godalgotais Pasaules Čempionāta posms rallijkrosā. Tā autosporta faniem būs iespēja sekot dinamiskiem braucieniem, labi pārskatāmā trasē un būt par lieciniekiem labāko braucēju godināšanā.

Dalība pasākumā 7eur, kas nodrošina ieeju tribīnēs un sniedz iespēju apmeklēt arī dalībnieku parku. No 1. maija biļešu cena - 10 eur.
Bērniem līdz 12. g.v, pensionāriem un invalīdiem – pasākuma apmeklējums bez maksas.

Vairāk informācijas: http://www.rallycross.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
LATVIJAS RALLIJKROSA KAUSS 1. POSMS. SEZONAS ATKLĀŠANA Sv 21.05.2017 11:00 Biķernieku rallijkrosa trase
Noticis
Der zināt

Pensionāriem un visu grupu invalīdam ieeja bezmaksas (pie ieejas uzrādot apliecību)!

Norises vietas plānu var apskatīti šeit


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~7h
Ieeja pasākumā: no plkst. 8:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Organizators
Rencēnu autoklubs, biedrība
Stabiņi Rencēnu pag. LV-4232 Burtnieku nov.