Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS - NESTE WORLD RX OF LATVIA

Se 16.09.2017 09:00 - Sv 17.09.2017 18:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
1.00 - 300.00
Rallijkross ir asas, ātras un viegli pārskatāmas sacensības, kas vienuviet pulcē daudzus augstākās raudzes autosportistus, piemēram, Gymkhana zvaigzni Kenu Bloku, rallija leģendu Peteru Sūlbergu un pat deviņkārtējo pasaules rallija čempionu Sebastjanu Lēbu. Kopā ar pasaules zvaigznēm uz starta stājas arī latviešu jaunie autosporta talanti Reinis Nitišs un Jānis Baumanis. Pilotu rīcībā ir 600 zirgspēku sacīkšu mašīnas, kas līdz 100 km/h paātrinās ātrāk nekā F1 bolīdi. Dalībnieki nebaidās no kontaktcīņas un sacensību uzvarētājs nereti tiek noskaidrots tikai spraigas cīņas rezultātā, kas skatītājiem nozīmē divas adrenalīna un azarta pilnas dienas.

FIA Pasaules rallijkrosa čempionāts ir ātras, asas un viegli pārskatāmas autosporta sacensības uz jaukta seguma. 600 zirgspēku SuperCar klases mašīnas pilotē augstākās raudzes braucēji, starp kuriem ir arī tādas autosporta personības kā WRC un WorldRX čempions Peters Sūlbergs, DTM čempions Matiass Ekstrēms, ASV TopGear zvaigzne Taners Fausts un latvieši Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.

Biķernieku trase Rīgā tika atklāta 2016. gadā un tiek uzskatīta par vienu no modernākajām un drošākajām rallijkrosa trasēm pasaulē.

Latvijas posmā būs pārstāvētas Pasaules rallijkrosa čempionāta un Eiropas rallijkrosa čempionāta SuperCar klases, kā arī Eiropas rallijkrosa čempionāta Super1600 klasē.

Sacensību nedēļas nogales sestdienā paredzēti brīvie treniņbraucieni, kā arī divi kvalifikācijas braucieni, savukārt svētdienā norisināsies atlikušie divi kvalifikācijas braucieni, pusfināli un fināli.

No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Šī tribīne atrodas vistuvāk dalībnieku parkam.
• Tribīnē sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

A SEKTORS IR IZPĀRDOTS!

No B sektora skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, bet īpaši labi redzams sacensību starts, finišs un Joker apļa daļa.
• Sektorā sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

C sektors tiks būvēts uz esošās Biķernieku autošosejas trases. Tās centrālā daļa atradīsies iepretim trases lielākajam tramplīnam un atkarībā no pārdoto biļešu skaita, sektors tiks pagarināta abos virzienos.
Skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases. Aptuveni 10 minūšu gājiens līdz dalībnieku parkam.
• Sēdvietas sektorā vietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases.
• Sēdvietas sektorā nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

Stāvvietas trases malā esošajā meža daļā. Skatītājiem ierobežota pārredzamība.
Biļete neietver ieeju dalībnieku parka zonā.

VIP biļete ietver atsevišķu autostāvvietu tuvu tribīnēm, ēdināšanu apsildītā teltī un īpaši VIP zonu un tribīnes, no kurām var redzēt lielāko daļu trases, īpaši startu un Joker apļa daļu.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parkā.

Vairāk informācijas: http://latviarx.lv/lv/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS - NESTE WORLD RX OF LATVIA Se 16.09.2017 09:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 1.00 - 300.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

A SEKTORS IR IZPĀRDOTS!

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu.)
Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 25% atlaide biļetei jebkurā sektorā, izņemot VIP. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 13 gadu vecumu.)
VIP Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 50% atlaide VIP biļetei. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 13 gadu vecumu.)
Ieejas biļete personai ar invaliditāti – Latvijas pilsonim, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā. Gadījumā, ja persona ar invaliditāti ir bērns, kurš nav sasniedzis 18  gadu vecumu, viņa pavadošai personai arī ir nepieciešams iegādāties šo ieejas biļeti (1 EUR). Pie ieejas pasākuma norises vietā kopā ar ieejas biļeti obligāti jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Pasākuma organizatoram ir tiesības atteikt ieeju pasākumā apmeklētājam – personai ar invaliditāti, ja kopā ar ieejas biļeti netiek uzrādīta derīga invalīda apliecība.
Invalīdiem ratiņkrēslā - ieeja bez maksas; vietu skaits ierobežots. Invalīda pavadonim ieejas maksa - 10 EUR.
Latvijas pensionāriem 10% atlaide biļetei jebkurā sektorā.
Visām augstāk minētajām personām pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība!
Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu, angļu
Pasākuma ilgums: 2 dienas
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Iegādātā biļete ir derīga abām pasākuma dienām!

Norises vieta
Organizators
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 LV-3201 Talsi