Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Baltijas autošosejas festivāls ENEOS Riga Summer Race

Se 19.08.2017 10:00 - Sv 20.08.2017 20:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
10.00 - 15.00
Vēl jaudīgāks un vēl krāšņāks - Baltijas autošosejas festivāls „ENEOS Riga Summer Race” jau sesto gadu aicina pulcēties autosportistus un līdzjutējus Biķernieku trasē. 19. un 20. augustā tiekamies šīs vasaras lielākajā autošosejas festivālā!

Visdažādākās sporta automašīnas – no vēsturiskajiem līdz modernākajiem autošosejas spēkratiem - atkal pulcēsies Biķernieku trasē, lai aizvadītu aizraujošas cīņas divu dienu garumā ar ātrākajiem braucējiem no Baltijas,  Skandināvijas, Krievijas un citām valstīm. Bez cīņām trasē šoreiz skatītājus sagaida arī kāds īpašs pārsteigums – Kristaps Blušs, driftējot ar 1000 Zs drifta auto, uzstādīs ātruma rekordu slavenajā Ozola līkumā, iedibinot jaunu tradīciju un ceļojošo kausu, kuram dots nosaukums “Drift King of Speed”.

„ENEOS Riga Summer Race” ietvaros ar spraigām cīņām par uzvaru cīnīsies Baltijas 4H izturības čempionāta dalībnieki. Sagaidāms, ka uz starta redzēsim vismaz 20 komandas no visas Baltijas un ne tikai. Tāpat pirmo reizi šo sacensību ietvaros trasē būs redzams vēsturisko automašīnu Starptautiskais Draudzības kauss, kas pulcēs “Dzintara aplis” entuziastus, kā arī daudz dažādus viesus no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Vācijas. Būs iespēja redzēt arī jaudīgās Baltic Touring Car klases automašīnas un Latvijas čempionāta Kumho Tyre Challenge klases braucējus. Sestajā sacensību gadā skatītājiem būs iespēja atkal just līdzi tik spraigajām Legend Car klases cīņām, kas šoreiz aizvadīs Latvijas čempionāta posmu.

Seko līdzi jaunākajai informācai par Baltijas autošosejas festivālu „Riga Summer Race” oficiālajā mājaslapā www.batcc.eu vai Facebook lapā „ENEOS Riga Summer Race”.

Divu dienu biļešu cena jūlijā – 10 Eur, augustā – 15 Eur. Sacensību dienās uz vietas būs nopērkamas vienas dienas ieejas biļetes uz tribīni – 7 Eur. Bērniem līdz 12 g.v. pieaugušo pavadībā, pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, uzrādot derīgu apliecību, ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas: http://batcc.eu

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Baltijas autošosejas festivāls ENEOS Riga Summer Race Se 19.08.2017 10:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 10.00 - 15.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Organizators
Autosporta klubs X SPORTS
Autosporta klubs X SPORTS
Džutas iela 8, LV - 1006 Rīga