Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

UNIKĀLA JOGAS MEISTARKLASE KOPĀ AR ALEKSANDRU ŠČETIŅINU / УНИКАЛЬНЫЙ МАСТЕР-КЛАСС ПО ЙОГЕ С АЛЕКСАНДРОМ ЩЕТИНИНЫМ

Tr 12.07.2017 14:00
Lāčplēša iela 125 (ieeja no pagalma)
30.00
UNIKĀLA JOGAS MEISTARKLASE KOPĀ AR ALEKSANDRU ŠČETIŅINU
PIRMO REIZI RĪGĀ
 
Nodarbību laikā Jūs iepazīstinās ar senākajām Jogas praksēm – Asanas, Joga Nidra un Pranajama.

Semināra programma paredzēta jebkuram sagataves līmenim, un būs interesanta gan iesācējiem, kā arī tiem, kuri jau sen nodarbojas ar Jogu.

Klasiskā Joga un Pranajama, veicot to dziļas relaksācijas stāvoklī, veicina psihosomātikas reģenerāciju, stiprina homeostāzi. Papildus  norisinās vecās negatīvās informācijas pārrestartācija un mainās pasaules uztvere. Cilvēks kļūst par tādu, kādam viņam vajadzētu būt jau piedzimstot. Jogas praksei ir pozitīva ietekme uz dažādiem funkcionāliem traucējumiem, tā atjauno veselību un garīgo līdzsvaru.

Joga Nidra kļūst arvien populārāka pasaule. Tā ir  Jogas tehnika, kuru Tibetas mūki zina jau tūkstošiem gadu, un izmanto savā labā, uzlabojot veselību, un sasniedzot apziņas pinību. Daudzi Austrumu Jogi ir sasnieguši apgaismību, izmantojot tieši šo praksi. Sapņi un fantāzijas – tā izskatās Joga Nidra no pirmā acu uzmetiena. Taču pēc vairāku mēnešu prakses tu saproti, ka tā ir mērķtiecība, pilnīga nodoma un uzmanības koncentrācija. Tad arī pazūd jebkāda veida šaubas par šīs metodes spēku.

Katrs var izmantot šo tehniku patstāvīgi, taču kopā ar pasniedzēju un grupu, šis efekts pastiprinās vairākas reizes. Tāpēc mēs esam priecīgi aicināt Jūs uz šo nodarbību.

Nodarbības laikā jūs iemācīsieties dažas bāzes prakses, kuras palīdzēs jums tikt galā ar dažādām dzīves situācijām. Lai: - nomierinātos; - stabilizētu emocionālo stāvokli; - aktivizētu gribasspēku; - aktivizētu apņēmību un drosmi; - padziļinātu uztveri.

PASNIEDZĒJS: Aleksandrs Ščetiņins - Torsunova Jogas centra labākais instruktors.
NORISES VIETA: Rīga, Lāčplēša iela 125 (ieeja no pagalma, jāiet līdz otrā pagalma galam, durvis pa labi), 2.stāvā. Pirms ieejas zālē lūdzam uzvilkt maiņas apavus.
NORISES LAIKS: 12.jūlijā no 14.00 -17.00
СENA: 30 eiro

Vairāk informācijas: http://www.radugamira.org

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
UNIKĀLA JOGAS MEISTARKLASE KOPĀ AR ALEKSANDRU ŠČETIŅINU / УНИКАЛЬНЫЙ МАСТЕР-КЛАСС ПО ЙОГЕ С АЛЕКСАНДРОМ ЩЕТИНИНЫМ Tr 12.07.2017 14:00 Lāčplēša iela 125 (ieeja no pagalma) 30.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 13:45
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
RADI 2005, biedrība
RADI 2005, biedrība
Lāčplēša iela 125 LV-1003 Rīga