Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PIROSMANI pasakas un Miljons rožu / Cказки влюбленного ПИРОСМАНИ и Миллион алых роз

Pi 12.06.2017 19:00
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
20.00
PIROSMANI pasakas un MILJONS rožu
 
Rakstnieka un biogrāfa Igora Oboļenska lekcija-monoizrāde tiek veltīta slavenajam Niko Pirosmani  , kuram 2017. gadā ir 155 gadu dzimšanas gadu jubileja. 

Gleznotāja biogrāfs stastīs par Pirosmani un Margarītas mīlestību, kas ir dziesmas "miljons spilgtsarkanu rožu" bāzes pamats; par viņas gleznas likteni, kuras cena  šodien sasniedz 1.milj. eiro un ir dažādu krimināla rakstura skandālu iemesls.Šajā stāstā tika šķērsoti Koko Šaneļ, Pikasso, Nigērijas troņa  mantnieces-princesses un citas slavenības likteņi.

Šī autora programma ir Igora Obolenska un pirmatklājēja ,kollekcionāra un galvenā biogrāfa,Pirosmani Kirilla Zdaneviča meites, kuras ir dzīvas liecinieces, sarunu kopsavilkums. Autors cēr, ka pēc monoizrādes ģēniāla meistāra daiļrāde būs tuvāk skatītājiem. Viņš cēr, ka varbūt Niko biogrāfija iedvesmos cilvēkus skaistām rīcibam mīlestības vārdā. Igora Obolenska daiļrādes vakari notiek visās pasaules valstīs un ir vienmēr lielais kultūrālais pasākums.

Par autoru- izpildītāju
Igors Obolenskis ir rakstnieks, scenārists, biogrāfs

Gruzījas vēstures un tas  vāroņu dzīves likteņa grāmatas autors :Pirosmani pasākas, Gruzījas sievu stāsti un t.t. Dokumentāla filma "Nozāgt Pirosmani" autors.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PIROSMANI pasakas un Miljons rožu / Cказки влюбленного ПИРОСМАНИ и Миллион алых роз Pi 12.06.2017 19:00 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h50min
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Kultūras līnija, Nodibinājums
Dzirnavu iela 113A-101 LV-1011 Rīga