Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Čakras un Laiktelpas ģeometrija, lekcija Dr. Ulrike Granogere, Šveice

Se 20.05.2017 12:00
Jelgavas pils, Jelgava, Lielā iela 2
Čakras un Laiktelpas ģeometrija
 
Visuma daudzdimensiju struktūra skaidri iezīmē savstarpēju saistību starp cilvēka ķermeni un kosmosu. Enoha Atslēgu (The Keys of Enoch) koncepts raksturo cilvēka čakru sistēmu kā “laiktelpas filtru“ un apziņas pieredzes indukcijas centru. Savukārt cilvēka hormonālie dziedzeri ir saistīti ar enerģijas anatomiju, kas paver iespēju piekļūt citām telpas dimensijām.

Klātesošajiem būs iespēja iepazīt ģeometriskās un matemātiskās vizualizācijas, ar kuru palīdzību cilvēka prāts spēj ieraudzīt tam līdzās esošo daudzdimensiju fenomenu. Veidus, kā tiek apjausta cilvēka un visa eksistējošā savstarpēja saistība.

Uzzināsim, par ikvienam piemītošo enerģijas anatomiju, kura var tikt izmantota, lai vienotos ar mums līdzpastāvošajām augstāko dimensiju realitātēm.

Lekcijas laikā ir paredzēta meditācijas sesija un enerģijas atraisīšana.

- Lekcija ir balstīta uz zinātnes un garīgo tradīciju faktiem un to skaidrojumiem, kā arī Dr. J.J.Hurtaka (J.J. Hurtak) radīto Enoha atslēgu (The Keys of Enoch) konceptu.

“Pašreizējās visuma mērogošanas (scaling)  teorijas norāda, ka arī kosmosam piemīt sava “enerģijas anatomija”. Tas ļauj apziņai izprast tās savstarpējo saistību ar visu eksistējošo un precizē, kā informācijas pārraide var notikt no mēroga uz mērogu, starp dažādiem punktiem – paredzot saistību arī ar attālināto skatīšanu (Remote viewing). Cilvēka čakrām/dziedzeriem šajā procesā ir noteikta loma,” lekcijas tēmu skaidro U. Granogere.

Dr. Ulrike Granogere (Ulrike Granögger) ir Nākotnes zinātņu akadēmijas (Academy for Future Science) Eiropas pārstāvniecības vadītāja; lektore, Dr. J.J.Hurtaka (J.J. Hurtak) Enoha atslēgu (The Keys of Enoch) koncepta pasniedzēja. Aicinot uz zinātnes un garīgo tradīciju apvienošanu, lektore jau 20 gadus piedalās dažādās diskusijās, lekcijās un konferencēs.

Lekcija risināsies angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

SVARĪGI! Lekcija risinās HELSUS festivāla ietvaros, tomēr ieeja lekcijā ir ar atsevišķu biļeti. Ar HELSUS festivāla biļeti nevar iekļūt lekcijā. Taču ar dotās lekcijas biļeti var iekļūt HELSUS festivālā 20.05.

Vairāk informācijas: http://www.helsus.org

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Čakras un Laiktelpas ģeometrija, lekcija Dr. Ulrike Granogere, Šveice Se 20.05.2017 12:00 Jelgavas pils, Jelgava, Lielā iela 2
Noticis
Der zināt

Lekcija risinās HELSUS festivāla ietvaros, tomēr ieeja lekcijā ir ar atsevišķu biļeti. Ar HELSUS festivāla biļeti nevar iekļūt lekcijā. Taču ar dotās lekcijas biļeti var iekļūt HELSUS festivālā 20.05.
Skolēniem un studentiem biļetes par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 13 gadu vecuma
Pasākuma valoda: angļu (ar tulkojumu latviešu valodā)
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 11:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Leilā iela 2, Jelgava Jelgava Latvija
Organizators
Apvienotā reģionu biedrība
Slokas iela 59-46 LV - 1007 Rīga