Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

OTRA PUSE / Antra Stafecka 25 gadu jubilejas koncerts

Se 21.10.2017 19:00
Teātra nams Jūras vārti
10.00 - 15.00
Ar lielkoncertu Ventspils teātra namā “Jūras Vārti” 21.oktobrī Otra Puse svin savas pastāvēšanas 25 gadu jubileju

21.oktobrī koncertā Ventspilī Ī kopā ar grupu Otra Puse uzstāsies arī  talantīgā dziedātāja Antra Stafecka, ar kuru grupai izveidojusies cieša sadarbība tādās duetu dziesmās kā: “Uzzīmē mani”, “Kopā”, Paldies Tev”, “Ave Pali” un “Es Tev”.
1992.gada augustā grupas Jumprava līderi Aigars Grāvers un Aigars Krēsla nodibāja jaunu projektu ar nosaukumu Otra Puse, pieaicinot nevienam nepazīstamu dziedātāju Normundu Pauniņu un taustiņinstrumentālistu Ivaru Makstnieku.
Šinī laikā grupa tikās studijā un ierakstīja tādus hitus kā “Pēc Lietus” un “Balāde par 3 saucieniem”. Tā paša gada rudenī Otra Puse devās savā pirmajā koncertūrē visā Latvijā.
Normunds Pauniņš saka: Vislatvijas tūres ietvaros Cēsīs notiekošajā koncertā atskatīsimies uz mūsu 25 gadu laikā paveikto un tajā pašā laikā prezentēsim dubultalbumu ar nosaukumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”, kurā tiks iekļautas 32 dziesmas, kas tapušas laika posmā no 1992 līdz 2017. gada.  Esmu ļoti priecīgs un laimīgs, ka neskatoties uz to, ka pagājuši tik daudz gadi, mūsu dziesmas, pat tās, kuras savu pirmatskaņojumu piedzīvojušas 1992 joprojām, ir dzīvas un tautā mīlētas. Gandarījums par to, mēs jūtamies visstiprāk un vissaliedētāk. Mēs kā labi nogatavojies vīns, ar katru gadu kļūstam labāki un skanīgāki.
2017.gada koncertos skanēs „Otras puses” populārākie hiti „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, “Rīga”, “Kā nav tā nav”, „Pēc lietus”, “Uzzīmē mani” ,”Savādā”, “Jūtu ceļotājs”, “Kopā” un “Es Tev”, “Ave Pali”, kā arī daudzi citi.
Pie grupas lielākajiem panākumiem noteikti jāatzīmē divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada Balvas par labāko popmūzikas albumu – 2009.gadā „Nakts vai Rīts” un 2013.gadā „Uzzīmē mani”. Tāpat tautā plaši pazīstamā dziesma, kas iedziedāta duetā ar Aiju Andrejevu „Ave Pali” atzīta par 2011.gada Muzikālās bankas vērtīgāko dziesmu, savukārt hits no albuma “Uzzīmē mani” ar tādu pašu nosaukumu, Muzikālajā bankā 2014.gadā iegūst augsto 2.vietu. Šobrīd aktuālākā dziesma „Es Tev” duetā ar Antru Stafecku ieguvusi plašu popularitāti dažādās radiostacijās un un stabili turās vairākos mūzikas topos.
Jubilejas tūres noslēguma lielkoncerts ieplānots 1.decembrī Rīgā, koncertzālē “Palladium”.
Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv un citās Biļešu servisa kasēs.

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
OTRA PUSE / Antra Stafecka 25 gadu jubilejas koncerts Se 21.10.2017 19:00 Teātra nams Jūras vārti 10.00 - 15.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas: 15:00; 12:00; 10:00 euro
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 LV-3601 Ventspils