Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Red Hot Chili Peppers

Ce 27.07.2017 19:00
Lucavsala, Rīga
69.00 - 249.00
Red Hot Chili Peppers uzstāsies Latvijā ar iespaidīgu koncertu Daugavas krastā

Jau ceturtdien, 27. jūlijā, Lucavsalā norisināsies viens no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē - “Red Hot Chili Peppers”. Iezīmējot vēl nebijuša mēroga notikumu Latvijas koncertvēsturē, iespaidīgais šovs pulcēs aptuveni 30 000 skatītāju.

Pirms “Red Hot Chili Peppers” uz skatuves kāps elektroniskās mūzikas fankpopa apvienība no ASV - “Knower” un Latvijas indie rock talanti - “Carnival Youth”.

Vakara programma:
17:00 tiek atvērtas ieejas apmeklētājiem
19:00 Carnival Youth (LV)
20:00 Knower (US)
21:45 Red Hot Chili Peppers (US)
00:00 pasākuma beigas

Amerikāņu rokgrupa “Red Hot Chili Peppers” ieradīsies Latvijā pasaules koncerturnejas ietvaros, kura seko augsti novērtētā “The Getaway” albuma iznākšanai šovasar. Sešu “Grammy” balvu ieguvēju 11. studijas albums ir ierindojies mūzikas aptauju un topu pirmajās vietās visā pasaulē. Rokenrola slavas zāles dalībnieku jaunais ieraksts iekaroja 1. vietu arī respektablā “Billboard” albumu topā.

Viena no veiksmīgākajām grupām rokmūzikas vēsturē, “Red Hot Chili Peppers”, kurā apvienojušies dziedātājs Anthony Kiedis, basģitārists Flea, bundzinieks Chad Smith un ģitārists Josh Klinghoffer, pārdevusi vairāk nekā 80 miljonus albumu eksemplāru un pieci no grupas albumiem ieguvuši multiplatīna statusu. Grupa nominēta 16 “Grammy” balvām, un no tām saņēmusi sešas, tostarp kategorijā “Labākais roka albums” par “Stadium Arcadium”, “Labākais romūzikas izpildījums” – par singlu “Dani California”, “Labākā rokdziesma” – par singlu “Scar Tissue” un “Labākais hārdroka vokāls” – par singlu “Give It Away”. 2012. gadā grupa tika uzņemta Rokenrola slavas zālē.

Pieejamas pēdējās biļetes! Šobrīd biļetes cena uz “Red Hot Chili Peppers” vienīgo koncertu Baltijas valstīs ir 69 €. Tuvojoties norisei tā pieaugs.

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, biļetes cena fanu zonā - 99 €. Savukārt VIP biļete (cena 249 €) nodrošinās bezmaksas autostāvvietu, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu bāru un WC, kā arī ieeju fanu zonā.

Lai garantētu vietu autostāvvietā, iesakām to iegādāties iepriekšpārdošanā www.bilesuserviss.lv. Ierobežotā skaitā būs pieejamas bezmaksas velo novietnes. Saistībā ar koncertu Lucavsalā no plkst. 16:00 atbilstoši pasažieru plūsmai tiks organizēts speciāls trolejbusa maršruts “Latvijas Universitāte – Lucavsala”.

Vairāk informācijas: http://redhotchilipeppers.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Red Hot Chili Peppers Ce 27.07.2017 19:00 Lucavsala, Rīga 69.00 - 249.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Ieejas biļetes cena 69 €. Biļetes cena fanu zonā - 99 €. Pieejamas arī VIP biļetes, kuras nodrošinās sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, atsevišķu bāru un WC, ieeju fanu zonā, automašīnas stāvvietu. VIP biļetes cena - 249 €.

Norises vietas karte šeit

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: biļete nepieciešama jebkura vecuma apmeklētājam
Pasākuma ilgums: ~4h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: Ir paredzēta. Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.

Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.

Norises vieta
Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Krišjāņa Valdemāra 33A - 11A LV-1010 Rīga