Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

EUROVISION PREPARTY RIGA 2017

Se 25.03.2017 20:00
Koncertzāle Crystal Club
Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieku un uzvarētāju koncerts Rīgā!

Pirms doties uz lielo Eirovīzijas dziesmu konkursu Kijevā, Eirovīzijas dalībnieki atbrauks uz Rīgu. Konkursa dalībnieki no dažādām valstīm Latvijā izpildīs savas „Eirovīzijas” dziesmas! Koncertu atklās 2016.gada Latvijas pārstāvis „Eirovīzijā” Justs. Savas „Eirovīzijas” dziesmas izpildīs arī ši gada „Eirovīzijas” dalībnieki Triāna Parks (Latvija), Kasia Mos (Polija), Naviband (Baltkrievija) un citi. Koncerta īpašais viesis – 2004.gada „Eirovīzijas” uzvarētāja Ruslana, kura Rīgas publikai izpildīs savu uzvaretājdziesmu "Wild Dances", ka arī citus skaņdarbus. Koncertu vadīs dziedātājs, televīzijas personība un 2007. un 2008. gada Latvijas pārstāvis "Eirovīzijā" Roberto Meloni.

Koncertu “Eurovision PreParty Riga” jau ceturto gadu organizē Eirovīzijas fanu klubs Latvijā (OGAE Latvia). Šogad koncerta galvenais temats būs Ukraiņu kultūra, jo tieši Ukraiņu galvaspilsētā Kijevā maijā norisināsies Pasaulē lielākais mūzikālais konkurss – „Eirovīzija”!

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja “dzīvajā” izpildījumā iepazīties ar ši gada Eirovīzijas dziesmām un to izpildītājiem. Uzreiz pēc koncerta notiks tikšanās un fotografēšanas ar Eirovīzijas dalībniekiem. Ir plānoti arī vairāki pārsteigumi!  Turpat pēc koncerta sāksies arī Afterparty - Eirovīzijas dziesmu diskotēka! Pievērsiet uzmanību, nepilngadīgas personas var apmeklēt koncertu tikai kopā ar vecākiem, bet apmeklēt nakts diskotēku nepilngadīgām personam ir aizliegts.

„Eurovision PreParty Riga” ir starptautisks pasākums, kurš kopš 2014.gada tiek organizēts ik gadu Rīgā! Pasākuma galvenā ideja ir iepazīt Latvijas un starptautisku publiku ar „Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībniekiem un dziesmām. „Eurovision PreParty Riga” organizētājs ir Eirovīzijas dziesmu konkursa fanu klubs Latvijā – Eurovision Club OGAE Latvia.

Koncerts  „Eurovision PreParty Riga 2017” notiks 25.martā koncertzālē Crystal Club, Lāčplēša ielā 52/54.

Vairāk informācijas: http://www.eurovisionparty.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
EUROVISION PREPARTY RIGA 2017 Se 25.03.2017 20:00 Koncertzāle Crystal Club
Noticis
Der zināt

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Lāčplēša iela 52/54 Latvija
Organizators
Eurovision Club OGAE Latvia
Jukuma Vācieša iela 2-65 Rīga LV - 1021 Rīga