Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Carnival Youth koncerts VIENĀ VILCIENĀ

Se 26.08.2017 20:00
Siguldas pilsdrupu estrāde
10.00 - 70.00
‘Carnival Youth’ izdod albumu “Vienā vilcienā un  izziņo koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē.

Indīroka grupa „Carnival Youth” 1. jūnijā izdevusi jaunu albumu „Vienā vilcienā” un publicējusi tā pirmo singlu „Kilometriem tālu” kopā ar videoklipu. Albumam par godu izziņots arī līdz šim vērienīgākais grupas koncerts, kas 26. augustā notiks Siguldas pilsdrupu estrādē.

Jauno albumu veido 8 skaņdarbi ar dziesmu tekstiem latviešu valodā, ko grupas dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags, kā arī Aleksis Luriņš ierakstījuši „Red Bull Studios Berlin” šī gada pavasarī Berlīnē. „Vienā vilcienā” producents ir Gatis Zaķis. Albums pieejams CD formātā „Carnival Youth” mājaslapā www.carnivalyouth.lv, Latvijas ierakstu veikalos, kā arī digitālajās mūzikas platformās „Spotify”, „iTunes”, „Deezer” un citur.

Pirmā albuma singla „Kilometriem tālu” video filmēts Daugavpilī, režisoru lomās šoreiz iejutušies paši grupas dalībnieki, operators šim klipam ir Jānis Jurkovskis, savukārt montāžu veidojis Māris Lagzdiņš.  Video filmēts vairākās pilsētas lokācijās, kā, piemēram Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā un Daugavpils skrošu rūpnīcā.  Paredzams, ka tiks veidoti vēl vismaz 3 mūzikas vidoklipi no albuma “Vienā vilcienā”, kuri tiks  filmēti Alūksnē, Siguldā un Liepājā.

Albums pilnā garumā, kā arī iepriekšējo albumu “No Clouds Allowed” un “Propeller” materiāls tiks atskaņots “Carnival Youth” pirmajā brīvdabas solo  koncertā 26. augustā, Siguldas pilsdrupu estrādē. Biļetes uz to pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā.   Biļešu cena līdz svētdienai,  4.jūnijam tikai 12 eiro. Ģimenēm ar bērniem pieejami īpaši biļešu komplekti. “Biļešu servisa” tirdzniecības vietā universālveikalā Stockmann, kā arī ar Siguldas ID karti biļetes ir  lētāk.

Albumu un koncertu  informatīvi atbalsta: Radio SWH, Diena, un Delfiem.

Vairāk informācijas: http://www.carnivalyouth.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Carnival Youth koncerts VIENĀ VILCIENĀ Se 26.08.2017 20:00 Siguldas pilsdrupu estrāde 10.00 - 70.00
Īpašais piedāvājums:
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Lai iegādātos biļeti ar atlaidi, ir jāievada Siguldas ID kartes numurs. Maksimālais biļešu skaits ar kodu ir 2 biļetes. Atlaide NAV derīga Ģimenes biļetei.
1 Ģimenes biļete derīga visiem ģimenes locekļiem. Bērns ģimenes biļetē ir vecumā no 6-12g.
Bērniem no 13 gadu vecuma jāiegādājas pieaugušā biļete.


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot)
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: pavadoņiem bezmaksas ieeja

Norises vieta
Pils iela 16 Sigulda Latvija
Organizators
CY Records, SIA
Dzirciema iela 72-37 LV-1055 Rīga