Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Festivāls ARTISSIMO. Krievu kamermūzikas pērles. Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Inna Davidova (klavieres)

Ot 04.07.2017 18:00
Dzintaru koncertzāle, Mazā zāle
7.00 - 30.00
Krievu kamermūzikas pērles

Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija)
Inna Davidova (klavieres)

Atklājiet krievu dvēseles noslēpumu kopā ar izciliem mūziķiem – romances žanra meistariem!

Ir gana tikai reizi dzirdēt, kā dzied Irina Dolženko, lai viņas neparasti skaistā, tembrāli bagātā, samtainā balss paliktu atmiņā uz visiem laikiem. Jā, tu nešaubīdamies saproti, ka tavā priekšā ir mūsdienu Krievijas operas mākslas lepnums, taču sajūsma par dziedātājas balss grezno tembru un viņas spējām iekļūt mūzikas būtībā pārspēj viņas profesionālisma novērtējumus. Dziedātājas interpretācijām piemīt kaislīga aizrautība un gaume. Arī – kamermūzikā, vienīgi tajā izpildījuma kaisme kļūst intīmāka – katra intonācija, galvas pagrieziens vai skropstu trīsa tiek piepildīta ar visdziļāko jēgu.

Pianistei Innai Davidovai vislabāk tīk sadarboties ar dziedātājiem. Viņas kādreizējo un aizvien esošo partneru vidū ir tādi izcili mūziķi kā Sergejs Larins, Inga Kalna, Tatjana Monogarova, Irina Dolženko, Elīna Garanča, Antra Bigača, Egils Siliņš, Anatolijs Safiuļins. Innas muzicēšanas manierei ir raksturīgs jūtīgums un stilistiska noteiktība. Vokālās kamermūzikas jomā viņa cenšas rast vēl  nestaigātus ceļus. Viņas veidotajās koncertprogrammās ir dramaturģiskais kodols un iekšēja attīstības loģika, ko nosaka gan Innas koncertmeistares fantāzija, gan dziļās zināšanas.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Festivāls ARTISSIMO. Krievu kamermūzikas pērles. Irina Dolženko (mecosoprāns, Krievija), Inna Davidova (klavieres) Ot 04.07.2017 18:00 Dzintaru koncertzāle, Mazā zāle 7.00 - 30.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
HERMAŅA BRAUNA FONDS SIA
HERMAŅA BRAUNA FONDS SIA
Jāņa iela 3 LV - 1050 Rīga