Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DŽEMS AR VENTSPILS BIGBENDU UN KĀRLI VANAGU

Ce 30.03.2017 19:00
Teātra nams Jūras vārti
5.50
30. martā plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē kopā ar Ventspils bigbendu uzstāsies saksofonists, aranžētājs, bigbendu vadītājs un mūzikas pedagogs – Kārlis Vanags.

Kārlis Vanags studējis JVLMA, iegūdams tur bakalaura un maģistra grādus, papildinājies Sibelius mūzikas akadēmijā Somijā.

Kā bigbenda vadītājs savu darbību uzsāk 2007. gadā, izveidodams bigbendu “City Jazz Big Band”. 2012. gadā izdots bigbenda debijas albums “Introducing The Band”, kas saņēma Latvijas Ierakstu Gada Balvu mūzikā nominācijā “Labākais džeza albums”. Kopš 2012. gada ir Latvijas Radio bigbenda muzikālais direktors. Kā saksofonists aktīvi darbojas sastāvos Kārļa Vanaga trio un Raimonda Macata kvintetā “RM5” – pēdējais ieguvis Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu jeb “Zelta Mikrofons 2015” kategorijā “Labākais džeza mūzikas albums ”. Ar Latvijas Radio bigbendu kā muzikālais vadītājs, mūziķis, komponists un arī producents piedalījies ierakstu “Mare Balticum” ar Džeimsu Morisonu (James Morrison), “Latviešu Džeza svīta”, “R. Pauls Opera”, piedaloties maestro Raimondam Paulam un valsts kamerorķestra “Sinfonietta Riga” stīgu grupa, tapšanā, kā arī “Bigbenda minimālisms” – zviedru komponista, aranžētāja un mūziķa Mats Holmkvista (Mats Holmquist) mūzikas albums, tapšanā ko paredzēts izdot 2017. gada pavasarī.

Ap 200 kompozīciju un aranžiju autors, ietverot gan mūziku kamersastāviem (trio, kvintets), gan darbus bigbendam un simfoniskajam orķestrim.

Kārlis Vanags ir lektors JVLMA džeza katedrā, vada savu privāto apmācības programmu “Bigbendu Skola”, kā arī ir vairāku ritmiskās mūzikas apmācību kursu vadītājs dažādās Latvijas pilsētās.

Ventspils bigbends teātra nama “Jūras vārti” skatuvi līdz šim dalījis gan ar starptautiski atzītāko Latvijas blūza grupu "Latvian Blues Band", gan saksofonistu Gintu Pabērzu, basģitāristu Edvīnu Ozolu, bundzinieku Andri Buiķi, gan dziedātājiem Kristīni Prauliņu, Aiju Andrejevu, Intaru Busuli, Aiju Vītoliņu un Jolantu Gulbi-Paškeviču, kā arī ar igauņu dziedātāju Sofiju Rubinu un perkusionistu Rihardu Fedotovu.

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DŽEMS AR VENTSPILS BIGBENDU UN KĀRLI VANAGU Ce 30.03.2017 19:00 Teātra nams Jūras vārti 5.50
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums:1 stunda 40 minūtes
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas: EUR 5.50; 7.00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 Ventspils Ventspils