Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

GHETTO FAKTORS. Pirmais pusfināls

Pk 05.05.2017 20:00
Klubs first
5.00 - 7.00
Vokālā konkursa “Ghetto Faktors” pirmais koncerts jau 5.maijā

Dalībnieki no visas Latvijas gatavojas Ghetto Faktora pusfināliem, kas norisināsies 5. un 19. maijā, klubā FIRST, Andrejostas iela 4.

Kā uzsver Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans, tieši pašvaldību un vietējo jauniešu organizāciju iniciatīvas rezultātā “Ghetto Faktors” atlases notika Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Ventspilī, Liepājā un Saldū.

5.maija koncertā uzstāsies pusfinālisti Toms Kalderauskis (Rīgas atlase), Edīte Štrausa (Saldus atlase), Nadežda Mankeviča (Rīgas atlase), Jūlija Kornejeva (Rīgas atlase), Ruzanna Arutjunjan (Rīgas atlase), Normunds Litovnieks (Rēzeknes atlase), Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča (Rīgas atlase), Undīne Rolava, (Saldus atlase) Sanita Roze (Liepājas atlase), Anna Krista Ostrovska (Jēkabpils atlase), Baiba Rancāne (Valmieras atlase), Kerija Sauliete (Rīgas atlase), Patrīcija Spale (Rīgas), Amanda Maržecka (Ventspils altase) un Paula Dundere (Valmieras atlase).

Atbalstīt savus favorītus, draugus un radiniekus un palīdzēt izvirzīt viņus finālam gan 5. maija, gan 19. maija koncertos varēs tikai klātesošie skatītāji.

Projektā “Ghetto Faktors” tika aicināts jebkurš, neatkarīgi no dzimuma, tautības, rases, reliģiskās piederības, politiskajiem uzskatiem, sociālā stāvokļa sabiedrībā, muzikālās pieredzes un vecuma.

Ghetto Faktors fināls notiks 21.04.2017 Rīgā.

Ghetto Faktora konkursa norises laiks ir 15.02.2017. - 21.04.2017.

Ghetto Faktors konkursa mērķi ir dot iedrošinājumu talanta atrašanai un attīstībai, sniegt iespēju konkursantam saskatīt perspektīvu mūziķa karjerai un iepazīstināt konkursantus ar mūzikas industrijas darboņiem un profesionāļiem. Tādējādi konkurss veicinās lielāku izpratni par attiecīgo jomu, sniedzot visiem dalībniekiem vienādas iespējas, kā arī attīstot kvalitatīvas un konkurētspējīgas mūzikas industrijas vidi Latvijā. Šogad īpaši tiks strādāts ar dalībnieku muzikālo priekšnesumu sagatavošanu, kopā ar profesionāļiem.

Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, sadarbojoties ar Ghetto TV filmēt šai dziesmai videoklipu, kā arī uzstāties Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos visā Latvijā 200 000 cilvēku lielai auditorijai. Savu dalību žūrijā un regulārās meistarklasēs apstiprinājuši Latvijā plaši zināmi un atzīti mūziķi un mūzikas industrijas vidē strādājoši speciālisti.

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

Ghetto Faktors organizē:
Ventspils novada pašvaldība, Valmieras pilsēta, Saldus novada pašvaldība, Liepājas pilsēta, Liepājas “Jauniešu māja” Rēzeknes pilsēta, Valmieras pilsēta, Jēkabpils novada pašvaldība, Jēkabpils Jauniešu dome, Daugavpils jauniešu organizācija “Apelsīns.”

Paldies draugiem  - Latvijas Nafta, Laima.

Ghetto Games atbalstītāji:
Partneri: Rīgas Dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta  Sadarbības partneri: Latvijas universitāte,  LiveRīga,  Maxima, Sprite, adidas, LTSA,  Pronets, Mārtiņa Beķereja Atbalsta: Mangaļi,  ProBasketball, Sporta Punkts, Komanda,Būvniecības ABC, Latvijas Futbola federācija, Latvijas Florbola savienība, Veselības Fabrika, LGK atrakcijas, Skrīveru Saldumi, Armets, Forum Cinemas, Latvijas sporta federāciju padome

Pašvaldību atbalsts:Ventspils, Jūrmala,  Jēkabpils, Ikšķile, Cēsis, Alūksne, Krāslava, Smiltene Informē TV24, JCDecaux, Draugiem.lv TVNET, OK!, Otrkito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze, capital.fm, gorod.lv., skaties.lv

Vairāk informācijas: http://www.ghettofaktors.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
GHETTO FAKTORS. Pirmais pusfināls Pk 05.05.2017 20:00 Klubs first 5.00 - 7.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h50min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Andrejostas 4 Rīga Latvija
Organizators
STREETBASKET, Biedrība
Starta iela 1 LV-1026 Rīga