Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FADO. Marko Rodrigess

Se 30.09.2017 19:00
Kino Splendid Palace
25.00 - 70.00
Pirmo reizi Latvijā – Fado Marko Rodrigeša izpildījumā.

FADO – tradicionāls portugāļu mūzikas stils, kuru UNESCO 2011.gadā iekļāva cilvēces nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

SPLENDID PALACE 2017.gada 30.septembrī notiks unikāls slavenā Fado izpildītāja Marko Rodrigeša koncerts. Koncerta vieta nav izvēlēta nejauši – Splendid Palace ir viens no Rīgas senākajiem un skaistākajiem kinoteātriem, kura fasādi grezno rokoko stila rotājumi.

Fado – tā vienlaikus ir dzeja un filozofija, jo katru reizi, sekojot dziesmai, var izdzīvot veselu dzīvi! Koncertā Rīgā Marko klausītājiem piedāvās savu jauno albumu.

Marko ir dzimis 1982.gadā Amarantas pilsētā Portugālē. Līdz 15 gadu vecumam viņš Fado pazina tikai pēc lieliskās Amālijas Rodrigešas dziesmām. Pēc Marko pārcelšanās no Portugāles Ziemeļiem uz Lisabonu liktenim labpatika, ka Fado mūzika pati harmoniski iekļāvās viņa dzīvē, plaši atverot durvis jaunai pasaulei un noskaņojot dvēseles stīgas citās toņkārtās, lai atvērtu klausītājam dziedātāja sirdi. No šī brīža viņa muzikālā karjera strauji attīstījās un jau 2016.gadā Marko Rodrigeša albums “Fados do Fado” tika nominēts Latin Grammy par labāko albumu Folk kategorijā. Viņa unikālā balss un izpildījuma maniere ir apbūrusi klausītājus daudzās valstīs. Trīs reizes viņu kopā ar sevi ir aicinājusi uzstāties slavenā Fado izpildītāja Mariza savos koncertos
  Lisabonā, Portu Rivoli, kā arī Londonas koncertzālē Royal Festival Hall. Viņš strauji ir iekarojis publikas mīlestību, koncertējot arī Šveicē, Francijā un Spānijā.

https://www.youtube.com/watch?v=IZNaWTqPydg
https://www.youtube.com/watch?v=-ZR89W7lodM
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
FADO. Marko Rodrigess Se 30.09.2017 19:00 Kino Splendid Palace 25.00 - 70.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
WELLDONE BALTIC, SIA
WELLDONE BALTIC, SIA
Vienības gatve 192/3-87 LV-1058 Rīga