Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

The Jigits

Pk 20.10.2017 23:59 - Se 21.10.2017 02:00
Koncertzāle Crystal Club
10.00
«The Jigits - Boys-band», kuras producents ir līderis un dibinātājs leģendārā kolektīva A’STUDIO – Baigaļi Serkebaev. Spilgti mūzikas mākslinieki, izpildītāji, mūzikas grupa ir palikusi pieprasīti piedaloties projektā “Jaunais Vilnis 2012”, kurā ieņēma godam nopelnīto ceturto vietu un ir iekārojusi daudzu klausītāju sirdis ar savu mūzikas mākslu tās skanējumu un uzstāšanos uz skatuves. 

Mūzikas grupa sevi pieteica ar skanīgās dziesmas izpildījumu «Купидон» (Kupidons). Idejai par dziesmas tapšanu producents Baigaļi Serkebaev veltīja vienu gadu. Nepieciešams bija spožs singls priekš starta radio ēterā un TV raidījumos. Un beidzot pagājušajā rudenī Kubā tika uzņemts spilgts, pozitīvs video mūzikas klips, kurš sastāv no atšķirīgām ainām, kuru varoņi ir dalībnieki no The Jigits un mūzikas autors Baigaļi Serkebaev. Tur pat arī uzņemts video mūzikas klips uz nākošo singlu “В эту ночь” (Šajā naktī), kurš ātri nokļuva radio ēteras «Русское Радио», «DFM» rotācijā un tika muzikālo TV raidījumu vadošajos sarakstos ne tikai Krievijā, bet arī citās valstīs.

Šī gada rudenī The Jigits veiksmīgi piedalījās projektā «Главная Сцена. 2-ой сезон», kurš tika raidīts TV kanālā «Россия 1». Ar savām balsīm un valdzinājumu The Jigits grupa iekāroja skatītāju un žūriju sirdis.

http://www.thejigits.net
https://www.facebook.com/thejigits.band?fref=ts
https://vk.com/the_jigits
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
The Jigits Pk 20.10.2017 23:59 Koncertzāle Crystal Club 10.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 23:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Lāčplēša iela 52/54 Latvija
Organizators
HALMERA, SIA
Skolas 11/2 -4 2121 Salaspils