Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

STAND UP

Pi 24.07.2017 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Šovs „Stand Up TNT” Dzintaru koncertzālē 24. jūlijā

24. jūlijā Dzintaru koncertzālē notiks telekanāla TNT populārā humoršova Stand Up dalībnieku lielais solo koncerts. Šo komiķu vizītkarte ir humors par vienmēr aktuālām tēmām, kuru bagātina improvizācija un mākslinieku harizma, tātad viss, kas piesaista skatītāja uzmanību un to notur līdz pat pēdējai šova minūtei.

Kompānijas Comedy Club Production veidotais šovs Stand Up, kuru vada Comedy Club rezidents Ruslans Belijs, ir vēl viena variācija par tēmu – humors. Tajā labākie Krievijas komiķi smieklīgi, viegli un nepiespiesti piedāvā skatītājiem drosmīgu un aktuālu humoru. Daudzējādā ziņā, pateicoties šim projektam, „viena mikrofona” žanrs jeb stāvkomēdija pēdējos gados ir atradusi savu auditoriju un ieguvusi plašu popularitāti.

Jūrmalā visi labākie projekta komiķi – Stass Starovoitovs, Viktors Komarovs, Slava Komisarenko, Ruslans Belijs, Ivans Abramovs, Timurs Karginovs un Nurlans Saburovs – iepriecinās pasākuma apmeklētājus ar uzjautrinošiem monologiem par ikdienišķām tēmām, kuras visi reiz esam piedzīvojuši.

„Protams, joki būs pirmajā vietā, tomēr aiz tiem mēs gribam nevis slēpt, bet tieši rādīt nopietnas tēmas,” stāsta viens no šova Stand Up dibinātājiem Ruslans Belijs.

Pagājušajā gadā Stand Up šova dalībnieki Latvijas publikas priekšā uzstājās humora festivāla „Visi humora hiti” laikā. Koncerts, uz kuru visas biļetes bija izpārdotas, izraisīja īstenu aplausu vētru. Pēc tik siltas uzņemšanas tika pieņemts lēmums – uz Jūrmalu ir jābrauc vēlreiz, ar jaunu joku un drosmīgu improvizāciju arsenālu.

Stand Up komiķi jokos pārvērš tās problēmas, kuras parasti sabojā noskaņojumu, tāpēc jaunajā mākslinieku solo programmā ir vēl vairāk humora par visu aktuālo, provokatīvo un dzīvei raksturīgo.

Biļetes – Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Organizators – koncertaģentūra 75 EVENTS.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
STAND UP Pi 24.07.2017 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
75 PRODUCTION, SIA
75 PRODUCTION, SIA
Lielirbes iela 11-48 LV-1046 Rīga