Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Šovs Toch v toch / Шоу Точь-в-точь (mainīts norises datums)

Ot 17.10.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
21.25 - 55.25
Visas iepriekš iegādātās biļetes uz 05.06. derīgas pasākuma apmeklējumam 17.10. un nav nepieciešams mainīt!

„Toč v Toč” („Mats matā”) šovs Latvijā!

17.oktobrī, Rīgas Kongresu namā

Pirmo reizi Latvijā! Muzikālā šova „Toč v Toč” uzvarētāji un Aleksandrs Oļeško!

Latvijā ar saviem priekšnesumiem uzstāsies muzikālā pārvērtību šova „Toč v Toč” uzvarētāji un finālisti. Vakara vadītājs – Krievijas Nopelniem bagātais mākslinieks Aleksandrs Oļeško. Gaidāmais koncerts – unikāla iespēja ieraudzīt dzīvajā vienu no vispopulārākajiem šoviem un iejusties žūrijas lomā. Jau 17.oktobrī, Rīgas Kongresu namā uzstāsies:

Aziza
Irina Dubcova
Gļebs Matveičuks
Jeļena Maksimova
Aglaja Šilovskaja


Pirmā kanāla superšovs „Toč v Toč” brauc pie mums! Šajā vakarā būs improvizācijas, jauni priekšnesumi un labākie numuri, kā arī daudzi citi pārsteigumi.

Jūs kļūsiet par aculieciniekiem, kā populāri cilvēki iejūtas pagājušo gadu dižo mākslinieku un moderno, populāro mūziķu lomās. Pateicoties Pirmā kanāla grimētāju meistarībai, Jūsu acu priekšā noritēs neticamas skatuviskas pārvērtības!

Ikviens šova numurs – pilnīgā iejušanās atveidotajā tēlā: mākslinieks atdarinās ne tikai balsi un horeogrāfiju, bet arī izpildītāja ārējo tēlu un viņa uzvedības manieri uz skatuves. Bieži vien „Toč v Toč” dalībniekiem nākas „mainīt dzimumu”.

Šova veidotāji nav izlaiduši nevienu mūzikas žanru, būs gan klasiskās mūzikas partijas, gan arī smagais roks. Mākslinieki risina sarežģītu, taču ļoti interesantu uzdevumu. Tostarp, arī skatītājam nenāksies skumt.

„Iemiesošanās” priekšnesumi noritēs dzīvajā. Pasākuma vadītājs ne vienmēr stādīs priekšā māksliniekus, tādējādi Jūs sagaida daudzi interaktīvi pārsteigumi, Jūs iejutīsities šova žūrijas dalībnieka lomā: Jums būs jāuzmin, kas uzstājas. Jāteic, ka tas būs visnotaļ sarežģīts uzdevumus – šova dalībnieki ir pamatīgi sagatavojušies Rīgas koncertam.

Šovs „Toč v Toč” – viens no populārākajiem TV šoviem, tādēļ, ka šī šedevra tapšanā ir piedalījušies tādu populāru šovu, kā „Eirovīzija”, „Golos”, „Zolotoi grammofon” un „Fabrika zvezd”, autori.

Vakara vadītājs – Krievijas Nopelniem bagātais mākslinieks, pieprasītais un atraktīvais aktieris Aleksandrs Oļeško. Oļeško dzirksteļojošais humors, viņa asprātīgie skeči un virtuozās improvizācijas zāli „uzspridzinās” ne vienu reizi vien, tādējādi, gaidāmais notikums – būs ne tikai muzikālais pārvērtību šovs.

Varat spriest paši, jo Oļeško ir liriskais dziedātājs, ar viņam piemītošu pārsteidzoši siltu, dziļi izjustu un sirsnīgi skaistu balss tembru. Jūs varēsiet pārliecināties par to paši! Neatklāsim visus, gaidāmā šova, noslēpumus, taču atgādināsim par dalībnieku piecinieku.

Aziza — Uzbekijas un Krievijas estrādes dziedātāja un dziesmu autore. „Toč v Toč” otrās sezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Vladimirs Šainskis, Edīte Piafa, Ludmila Gurčenko.

Irina Dubcova — dziedātāja, komponiste, dzejniece. „Toč v Toč” pirmās sezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Iļja Lagutenko, Ella Ficdžeralda, Alla Pugačova.

Gļebs Matveičuks – aktieris, dziedātājs, komponists. Šova pirmajā sezonā ieguva otro vietu un saņēma skatītāju simpātijas balvu. Spilgtākie atveidotie tēli: Nikolajs Baskovs, Grigorijs Ļepss, Monserata Kabaljē.

Jeļena Maksimova – dziedātāja. „Golos” šova pusfināliste. „Toč v Toč” šova 4. supersezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Maikls Džeksons, Britnija Spīrsa, Dima Bilans.

Aglaja Šilovskaja – teātra un kino aktrise. „Toč v Toč” otrajā sezonā ieņēma otro vietu. Spilgtākie atveidotie tēli: Kristīna Agilera, Žanna Aguzarova, Jolka.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Šovs Toch v toch / Шоу Точь-в-точь (mainīts norises datums) Ot 17.10.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams 21.25 - 55.25
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas no 25,- līdz 65,- Eur

Līdz 31.augustam biļetēm piemērota 15% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga