Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Bittu Malliks / Bittu Mallick

Ot 20.06.2017 19:00
Maskavas nams
8.00 - 20.00
20. jūnijā Maskavas nama koncertzālē, pirmo reizi Latvijā ar lielu koncertu uzstāsies viens no pasaules labākajiem mantru izpildītājiem, mūziķis 13. paaudzē, vokāla virtuozs un brīnišķīgas balss īpašnieks, Bittu Malliks. Īpašais viesis - neatvairāmais un ar izsmalcinātu gaumi apveltīts Gaura Nataraj - klasiskā stila Bharatnatyam dejotājs.

Bittu Malliks – mūziķu dinastijas pārstāvis, dzimis Vrindavānā (Indija). Maliku ģimenes vēstures sākums meklējams 13 paaudzes atpakaļ, un ir saistīts ar Bittu vecvecvectēva vārdu. Viņš bija apguvis mūzikas mākslu visaugstākajā līmenī un, izpildot rāgas, kas ir īpaša nošu secība, varēja izraisīt dabas elementu parādīšanos, tādu kā uguns un lietus, kas arī bija viens no mūziķa pilnības rādītājiem.

Bittu apmācība ir sākusies agrā bērnībā, un pirmais skolotājs bija viņa vectēvs Vidur Mallik – meistarīgs mūziķis, kurš sniedza koncertus visā pasaulē kā sarežģītā klasiskās mūzikas stila Drupad Damara izpildītājs. 22 gadu vecumā Bittu Malliks sāka saņemt pirmos aicinājumus sniegt koncertus ārpus Indijas robežām, un kopš tā laika viņš regulāri koncertē visā pasaulē, uzstājoties koncertzālēs un dažādos brīvdabas festivālos. Šobrīd mūziķis strādā pie sava ceturtā albuma.

Viņa talants un apbrīnojamas vokālās dotības sajūsmina tūkstošiem klausītāju visā pasaulē. Pateicoties viņam, daudzi ir piedzīvojuši pārsteidzošu sirds atvēršanas pieredzi ar mūzikas palīdzību. Vairāki mūzikas cienītāji, kurus iedvesmoja Bittu uzstāšānās, ik gadu apmeklē viņa mūzikas skolu Indijā, kur viņš māca vokālo un mūzikas instrumentu spēlēšanas mākslu.

Bittu muzikālās dotības kopā ar viņa dabisko šarmu, pievilcību un saulainu raksturu ātri liek klausītājiem justies brīvi, un drīz vien visa auditorija dzied viņam līdzi, neraugoties uz to, ka lielākā daļa mantru tiek izpildītas sanskritā un hindi valodā.

Gaidāmais koncerts ir reta iespēja sajust Vrindavānas, senās “5000 tempļu pilsētas”, noskaņojumu, iepazīties ar meistarīgo izpildītāju no mūziķu dinastijas, noklausīties un visiem kopā nodziedāt īpaši labvēlīgas mantras un vēdiskās himnas, kas ir vairāk nekā 5000 gadu vecas, un sajust, kā garīgā enerģija tiek nodota caur skaņu. Ikvienam tie būs dvēseles svētki, jo katram būs iespēja ielūkoties savā sirdī, piepildīt savu iekšējo pasauli un iepazīties ar senām, ārkārtīgi bagātīgām un daudzveidīgām Austrumu mūzikas tradīcijām. Gaidām Jūs vissiltākajā un saulainākajā vasaras koncertā!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Bittu Malliks / Bittu Mallick Ot 20.06.2017 19:00 Maskavas nams 8.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
DMITRIJS KOZAČENKO
Mazā Spulgu iela 1-47 LV-2167 Mārupe