Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIRTUOZI MOSKVI. PJACOLLA-GALA / Виртуозы Москвы

Ot 22.08.2017 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
30.00 - 60.00
22.augustā Dzintaru koncertzālē ar koncertu “Pjacolla – gala” uzstāsies pasaulslavenais kamerorķestris "Maskavas virtuozi”.  

No citiem kamerorķestriem “Maskavas virtuozus” galvenokārt atšķir mūziķu nevainojamā, virtuozā spēles maniere, uzmanības pievēršana sīkākajām detaļām un niansēm, saudzīgā, neformālā un radoši aktīvā pozīcija attiecībā uz autora iecerēm, kā arī spilgts artistiskums un mīlestība gan pret izpildāmo skaņdarbu, gan publiku, kas atnākusi uz koncertu.

Koncertā Dzintaros izskanēs Astora Pjacollas mūzika – mīlestības, kaisles un skumju mūzika - neticami liriska, mērķtiecīga, spilgta un noslēpumu vīta. Katrā “Maskavas virtuozu” uzstāšanās reizē tiem izdodas galvenais – emocionāli saviļņot un intelektuāli aizraut jebkuru, pat nepieredzējušu cilvēku, un uzdāvināt viņam tikšanās prieku ar muzikāliem šedevriem, raisīt viņā interesi vēlreiz apmeklēt koncertu.

Maskavas labāko simfonisko un kamerorķestru solistu un koncertmeistaru ansamblis, kura sastāvā uzstājušies slavenā Borodina kvarteta dalībnieki Mihails Kopelmans, Andrejs Abramenkovs, Dmitrijs Šebaļins un Valentīns Berlinskis, nodevuši stafeti jaunai talantīgu mūziķu paaudzei, Krievijas un starptautisko konkursu uzvarētājiem un laureātiem. Un vienmēr pirmajā vietā viņiem bijusi ne tikai profesionalitāte un meistarība, bet arī cilvēciskās vērtības un augsta attiecību ētika.

Šobrīd mūziķiem kultūras telpā vairs nav neapgūtu teritoriju. Viņu koncerti ar milzu triumfu notiek pasaules prestižākajās koncertzālēs. Orķestris veic saspringtu, taču priekpilnu radošo darbību, saglabājot visaugstāko izpildījuma līmeni un tiesības uz ambiciozo nosaukumu “Maskavas virtuozi”. Tajā katrs mūziķis ir spilgta individualitāte, un kopā tie veido pasaules klases ansambli.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VIRTUOZI MOSKVI. PJACOLLA-GALA / Виртуозы Москвы Ot 22.08.2017 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 30.00 - 60.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga