Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kino un teātra mūzikas festivāls Jūras Pērle

Ot 01.08.2017 19:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
40.00 - 160.00
Pirmajā augustā  - “Dzintari” koncertzālē Starptautiskais mūzikas un kino festivāls JŪRAS PĒRLE otrā diena. Tajā dienā skatītāji noklausīsies tādu slavenu komponistu dziesmas, kā Maksims Dunajevskij, Viktors Ļebedevs un Sergejs Nikitins.  Dziesmas kuras tika rakstītas  filmām/seriāliem/mūzikliem un izrādēm, kā arī kurus izpildīja Andrejs Mironovs skatītāju iemīļotās filmās.

Komponisti paši sēdēs aiz klavierēm instrumentālu kompozīciju un dziesmu  izpildījuma laikā. Kā arī komponisti stāstīs par  savu darbu radīšanu un izpildīšanu. Skanēs slavenas dziesmas no filmām/seriāliem “ D'Artaņan un trīs musketieri”, “Gardemarini uz priekšu”, “Maskava asarām netīc”, “Likteņa ironija vai Ar vieglu tvaiku ” un citi. Izpildītāju starpa: Mihails Bojarskij, Dmitrijs Haratjans, Semjons Strugačjovs, Jurijs Stojanovs, Antons Makarskij, Sergejs un Tatjana Ņikitini un citi. Pasākuma vadītājs – Jurijs Stojanovs.

Pēc festivāla beigām tiks rīkots “After-Party” pasākums restorānā Laivas. Visi viesi piedalīsies Ivara Kalniņa dzimšanas dienas svinēšanā. Vairāk informācijas par pasākumu un VIP biļešu iegādei apmeklējiet mājas lapu www.jurasperle.lv, vai zvaniet +371 2424 0404.

2. augustā restorānā Laivas tiks norisināts VIP koncerts ar aktieru, mūziķu un komponistu solo numuriem (Andris Ābelīte, Antons Makarskij, Igors Korņeļuks un citi).

Vairāk informācijas: http://jurasperle.lv/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Kino un teātra mūzikas festivāls Jūras Pērle Ot 01.08.2017 19:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 40.00 - 160.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
Amber Way, SIA
Vecais kapteinis Mārupe LV-2167 Mārupes nov.