Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vasaras deju nometne PROTANCI / Ежегодный танцевальный Лагерь PROТАНЦЫ

Sv 16.07.2017 10:00
Rosa Khutor, Sochi
Vasaras deju „Nometne PROTANCY” otro reizi norisināsies Sočos

Jau otro gadu pēc kārtas, no 16. – 24. jūlijam norisināsies vasaras vislielākais deju pasākums “PROTANCY nometne”, kur apvienosies labākie horeogrāfi un dejotāji no visas pasaules, lai apmācītu visus ieinteresētos, kuri grib uzlabot savas iemaņas ar profesionālo pedagogu palīdzību. Nometne norisināsies „Rosa Khutorā” – viena no krāšņākiem Krievijas kūrorta vietām.

PROTANCY nometne pirmo reizi norisinājās 2016. gada jūnijā Sočos zem deju centra „PROTANCY” vārdā. Šogad dalībniekiem būs iespēja veselu nedēļu mācīties pie labākiem deju meistariem un trenēties ar šova „TNT DEJAS” zvaigznēm un tā vadītāju Migelu, kursš ir nometnes kreatīvais producents.

Nometne ir paredzēta gan profesionāliem, kuri grib paaugstināt savu dejošanas līmeni pie vadošiem Krievijas un pasaules horeogrāfiem, gan iesācējiem un bērniem. Atkarība no iemaņām ir izveidotas trīs programmas: PROFESSIONALS, BEGGINERS un KIDS visjaunākiem dejotājiem.

Visintensīvākā programma PROFESSIONALS ir paredzēta pieredzējušiem dejotajiem. Tā ļaus pārbaudīt izturību un uzlabot dejas tehniku dažādos ielu stilos. Dalībnieki apmeklēs: hip-hop, jazz-funk, locking, vogue, twerk, house, experimental, popping un dancehall meistarklasus pie labākiem Krievijas, Eiropas un ASV horeogrāfiem.

Komandā horeogrāfi no visas pasaules, tādi ka:
Tony Tzar – Britnijas Spīrsas, Ališas Kīzas, Misijas Eliotas zvaigzņu horeogrāfs. Pasniedza vairāk nekā desmit valstīs visā pasaulē, šobrīd pasniedz hip-hopu un ved vienīgo Losandželosa haus deju grupu Debijas Reinoldsas deju akadēmijā un EDGE Performing Arts Centrā. Stili: hip-hop un street dance.

Ade Willis strādājis ar Džastinu Bīberu, Snup Dogu un citiem mūziķiem. Pasniedz Movement Lifestyle deju studijā Losandželosā. Stils: hip-hop.

Jauna un ambiciozā KK Harris – talantīga autodidakte, viņas portfolio jau ir sadarbība ar Ašeru, Misiju Eliotu, Siaru, Kuinu Latifu, Gvenu Stefāniju, Ferģiju un Britniju Spīrsu. Kopa ar savu komandu KK ieguva otro vietu televīzijas šova ka labākais Amerikas deju kolektīvs, izbrīnijot skatītājus ar saviem grūtiem iestudējumiem un horeogrāfiju. Stils: hip-hop.

Harizmātiska Amari Marshall – hip-hopa monstrs, vai AmariMonster ar tādu vārdu viņa ir slavena aiz okeāna. Ka citi ārzemnieku horeogrāfi pasniedz labākajos pasaules deju studijās, piedalījās daudzajos festivālos, mūziklos un izrādes, ka ari strādāja ar Lediju Gagu. Stils: hip-hop.

Jared Jenkins – profesionāls horeogrāfs un esošs pasniedzējs Brodvejas deju centrā Ņujorkā, kā arī vadošās Amerikas deju studijās. Pirmo reizi Krievijā ar saviem meistarklasiem. Stils: street jazz.

Populārs horeogrāfs un dejotājs no Izraēlas – Arturs Astmans, Born to Dance šova laureāts, ir slavens ar savu neordināro pieeju pie izrādēm. Stils: autora horeogrāfija.

Profesionāli varēs mācīties ne tikai pie ārzemju dejotājiem, programma arī piedalās labākie Krievijas horeogrāfi, tajā starpā “Dejas uz TNT” šova vadītājs Migels, kurš vedis autora horeogrāfijas meistarklasus. Dažādu ielu deju stilam apmācīs šova un deju centra PROTANCY horeogrāfi: Jekaterina Rešetnikova, Aleksejs Karpenko, Dmitrijs Čerkozjanovs, Anastasija Čerednikova, Aleksejs Šalburovs, Vitalijs Klimenko, Aleksandrs Tronovs, Kristīna Tutina, Aleksandrs Mogilevs, Jeļena Jatkina, Jegors Sokolovs un Andrejs Bojko.

BEGGINERS programma ir paredzēta gan pieredzējušiem dejotajiem, gan iesācējiem. Par pasniedzējiem būs gan Krievijas horeogrāfi no PROFESSIONALS programmas, gan stiprākie šova “DEJAS uz TNT” dalībnieki: Maksims Nesterovičs, Antons Panufņiks, Jeļena Platonova, Sofa, Pena, Julianna Buhoļca, Ņikita Orlovs, Julianna Koršunova, Vitalijs Savčenko, Jurijs Ribaks un Oļegs Klevakins, kā arī trešā sezona dalībnieki: Dajans, Daša Rolika, Dima Sčebets un Miša Zaicevs.

KIDS programma ir paredzēta visjaunākajiem talantiem, iesācējiem būs iespēja apgūt hip-hop, jazz-funk, experimental, dancehall, vogue, contemporary un aktiermākslu. Par horeogrāfiem būs šova “DEJAS uz TNT” dalībnieki no programmas BEGGINERS.

Turklāt nometnē norisināsies vairākas sacensībās: komandu čempionāts Dance Legend Championship, kaujas Dance Legend Battle, nometnes čempionāts starp dalībniekiem Mush Up, kā arī deju kvests Monster of Choreo starp talantīgākiem un aktīvajiem nometnes dalībniekiem.

Aktuālākā informācija par nometni šeit
#protancycamp #proтанцы #КайфуйКачай

Ikgadējā deju "Nometne PROTANCY" notiks no 2017. gada 16. jūlija līdz 24. jūlijam krāšņā kūrortā "Rosa Khutora" Sočos. Tas ir vēl viens projekts no šova "DEJAS uz TNT” radītājiem. Vienā laukumā uz Melnās jūras krastā pulcēsies profesionāli horeogrāfi un dejotāji no visas pasaules, lai iemācītu ikvienu ieinteresēto dejas mākslu. "Nometne PROTANCY " – tā ir vesela nedēļa ar meistarklasēm un sacensībām, aizraujošiem ballītēm pie jūras, draiva un dzīvam emocijām.

KARTE PROFESSION
Visintensīvākā apmācošā programma, vissarežģītākā horeogrāfija un visaugstākā slodze.

PROFESSIONALS programma ir maksimāli pietuvināta tām programmām, kuras izmanto un kurās trenējas pašu pazīstamāko čempionātu, šovu un “batlu” uzvarētāji. Šai programmā mēģinājumos soli solī kopā ar dalībniekiem piedalīsies un trenēsies līdzi dalībnieki un horeogrāfi no Krievijas televīzijas projekta – “Dejas” (rus. «ТАНЦЫ»).

Kartes programmā iekļauts:
- izmitināšana 8 naktis divvietīgajos, trīsvietīgajos un četrvietīgajos numuros
- meistarklases atbilstoši programmai: 5 (1h 30min) nodarbības dienā
- ballītes
- dalība nometnes čempionātā MASHUP
- dalība kvestā MONSRT OF CHOREO

STILI:
Hip-Hop, Jazz-funk, Locking, Vogue, Dancehall, Jazz, Modern, Contemporary, Contact Improvisation, House, Popping, Experimental.

KARTE BEGINNERS
Apmācoša programma iesācējiem un vidējā līmeņa dejotājiem.
Tā ir iespēja iepazīties ar visiem populārajiem dejošanas stiliem. Ja Jūs vēlaties attīstīt un uzlabot savas dejošanas prasmes vai arī ielikt pamatus turpmākajām dejošanas nodarbībām – šī programma domāta Jums. Šajā programmā piedāvājam maksimālo dejošanas stilu dažādību. Neskatoties uz nosaukuma nekaitīgumu, horeogrāfi negrasās šis programmas dalībniekiem pieļaut atlaides – nodarbības risināsies no rīta līdz vakaram ar minimāliem pārtraukumiem un nopietnām slodzēm.

Kartes programmā iekļauts:
- izmitināšana 8 naktis divvietīgajos, trīsvietīgajos un četrvietīgajos numuros
- meistarklases atbilstoši programmai: 6 (1h) nodarbības dienā
- ballītes
- dalība nometnes čempionātā MASHUP
- dalība kvestā MONSRT OF CHOREO

STILI:
Hip-Hop, Jazz-funk, Locking, Vogue, Dancehall, Jazz, Modern, Contemporary, Contact Improvisation.

KARTE KIDS
Jaunākais PROTANCI pedagogu izstrādājums – apmācošā programma bērniem no 9 gadu vecuma!
Šova “Dejas” (rus. «ТАНЦЫ») dalībnieki un horeogrāfi iepazīstinās jaunos dejotājus ar visiem deju pamatstiliem, sniegs visas pamatzināšanas tālākai attīstībai  un palīdzēs atklāt dalībnieku talantus.
Bez deju nodarbībām dalībnieki apgūs prasmes justies nepiespiesti un uzstāties skatītāju priekšā aktiermākslas nodarbībās.
Šī programma paredzēta jauniešiem no 9 līdz 13 gadu vecumam, kuri nekad iepriekš nav mēģinājuši sevi realizēt dejā vai ir tik tikko uzsākuši savu deju ceļu.

Kartes programmā iekļauts:
- izmitināšana 8 naktis divvietīgajos, trīsvietīgajos un četrvietīgajos numuros
- meistarklases atbilstoši programmai: 4 nodarbības dienā + 1h nodarbība aktiermākslā
- ballītes
- dalība nometnes čempionātā MASHUP
- dalība kvestā MONSRT OF CHOREO

STILI:
Hip-Hop, Jazz-funk, Locking, Vogue, Dancehall, Jazz, Modern, Contemporary, Contact Improvisation, Актёрское мастерство.

VIP CARD
Kartes programmā iekļauts:

- izmitināšana 8 naktis divvietīgajos numuros
- Jebkuru meistarklašu apmeklējums no jebkuras programmas
- ballītes
- dalība nometnes čempionātā MASHUP
- dalība kvestā MONSRT OF CHOREO

Vairāk informācijas: http://camp/tancy.pro

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Vasaras deju nometne PROTANCI / Ежегодный танцевальный Лагерь PROТАНЦЫ Sv 16.07.2017 10:00 Rosa Khutor, Sochi
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 16/07/2017 - 24/07/2017
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Krasnodarskiy kray Krievija
Organizators
RIXTRAVEL COMPANY, SIA
RIXTRAVEL COMPANY, SIA
Vaļņu iela 30 LV - 1050 Rīga