Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Skaņu un garšu festivāls Siguldas pils drupās (tiks mainīts norises datums)

Se 12.08.2017 16:00
Siguldas pilsdrupas, Pils iela 16
Pārdošana apturēta
Pasākuma organizatori informē, ka  Siguldas pilsdrupās 12. augustā paredzētais Skaņu un garšu festivāls 2017 IEKLAUSIES GARŠĀ tiek pārcelts.

„Paldies visiem mūzikas un gastronomijas gardēžiem, kuri apmeklēja festivālu iepriekšējā gadā un gatavojās to darīt arī šogad. Mēs joprojām ticam, ka šādi brīvi, kvalitatīvi un skaisti dārza svētki sabiedrībai ir nepieciešami un, kaut arī mēs neatlaidīgi strādājām pie tā, lai festivāls notiktu arī šajā gadā, taču diemžēl finansiālu apsvērumu dēļ festivālu mums šogad nākas atcelt“, informē festivāla organizators, biedrības Primavera sound valdes loceklis Aldis Hofmanis.

„Visas uz Skaņu un garšu festivālu 2017 IEKLAUSIES GARŠĀ iegādātās ieejas kartes būs derīgas uz 2018. gada festivālu, par kura norises vietu, laiku un potenciālajiem dalībniekiem mēs paziņosim atsevišķi līdz 2017. gada 30. oktobrim”, turpina Aldis Hofmanis. Ja tomēr kāds no ieejas karšu īpašniekiem vēlas atgūt naudu par ieejas karti, tad aicinām aizpildīt pieteikuma veidlapu, kuru var var ielādēt ŠEIT . Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv vai nododiet Rīgas Kongresu nama kasē līdz 12.11.2017.

Skaņu un garšu festivāla 2017 IEKLAUSIES GARŠĀ organizētāji izsaka milzīgu pateicību par sadarbību visiem 2017. gada festivāla partneriem un atbalstītājiem: Valmiermuižas alus virtuvei, gruzīnu restorānam Alaverdi, Trīs pavāru restorānam, Mr. Biskvīts, Bliss Gelato, Melnā kafija, Aqualar 9+ ūdenim, Siguldas novada domei, Universālveikalam Stockmann, Hotel Sigulda,  Arkolat, Tipogrāfijai Zemgus, žurnālam Četras sezonas, Radio SWH, Grilētāju brālībai, Advokātu birojam Wall, Radio 7 un aicinām tikties 2018. gada Skaņu un garšu festivālā!

Vairāk informācijas: http://www.ieklausiesgarsa.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Skaņu un garšu festivāls Siguldas pils drupās (tiks mainīts norises datums) Se 12.08.2017 16:00 Siguldas pilsdrupas, Pils iela 16
Pārdošana apturēta
Īpašais piedāvājums:
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Lai iegādātos biļeti ar atlaidi, ir jāievada Siguldas ID kartes numurs. Maksimālais biļešu skaits ar kodu ir 1 biļete. Pie ieejas pasākumā būs jāuzrāda biļete kopā ar derīgu Siguldas ID karti!  Ar vienu karti iespējams iegādāties 1 biļeti ar atlaidi!

IEEJA PASĀKUMA TERITORIJĀ AR LIETUSSARGIEM IR AIZLIEGTA!

Ieejas kartes nodrošina ieeju pasākuma teritorijā un festivāla programmas baudīšanu. Ēdienu un dzērienu iegāde pēc izvēles par paildus samaksu.

Maksimālais biļešu skaits vienā pirkumā: 5 (piecas)!

Stockmann patstāvīgo klientu karšu īpašniekiem iespējams iegādāties 2 biļetes ar 20% atlaidi.
Lai iegādātos šīs biļetes, logā "KODS" ir jāievada klienta kartes numurs bez atstarpēm (piem. 000000000000000) un jāspiež "Apstiprināt".
Ar vienu karti var iegādāties 2 biļetes.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~8h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:00

Norises vieta
Organizators
Primavera Sound, Biedrība
Lielvārdes 34 - 4 Rīga LV-1006 Rīga