Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Čulpana Hamatova - radošais vakars / Чулпан ХАМАТОВА - творческий вечер

Pk 24.03.2017 19:00
Lielā Ģilde
24.50 - 49.00
Čulpana Hamatova
Radošais vakars «Punktētā līnija»

Čulpana Hamatova ir viena no spožākajām, talantīgākajām un noslēpumainākajām aktrisēm mūsdienu Krievijā. Jau trešajā Valsts teātra mākslas institūta (ГИТИС) kursā viņa sāka filmēties pie Vadima Abrašitova un Valērija Todorovska. Tālāk sekoja lomas uz Krievu Akadēmiskā Jaunatnes Teātra un Antona Čehova Teātra skatuvēm. 1998. gadā Gaļina Volčeka atveda viņu uz Teātri  “Sovremennik”, piešķirot jaunajai aktrisei uzreiz vairākas vadošās lomas. Katra izrāde ar Čulpanu kļūst par notikumu. Nav svarīgi, vai tā ir tāda klasika, kā “Trīs draugi” vai “Trīs māsas” Volčekas iestudējumā, vai Ņinas Čusovas novatoriski “Mammapapasinsobaka” un “Negaiss”, Kirila Serebreņņikova “Kailā pioniere” un  “Antonijs un Kleopatra”,Hamatova savās lomās vienmēr ir izcila un nepārspējāma.

Tieši tādēļ Čulpan Hamatova ātri kļuva populāra, iemantojot gan skatītāju mīlestību, gan kritiķu un kolēģu atzinību, kļustot par tādu teātra un televīzijas prēmiju laureāti, kā “Kinotavr”, Krievijas nacionālā televīzijas prēmija“TEFI”, “Zelta ērglis”, “Zelta Maska”, “Kristāla Turandota”,  iegūstot valsts prēmiju par darbu teātrī, kā arī nopēlniem bagātās un tautas skatuves mākslinieces nosaukumus.

Čulpanas Hamatovas talantu atzīst ne tikai mūsu valstī, bet arī ārzemēs. Par pierādījumu kalpo ielūgumi filmēties Eiropā, kā arī būt par žūrijas locekli 63-ajā Venēcijas kinofestivālā kopā ar Katrīni Denevu un Mikeli Plačido.

Šodien Čulpana Hamatova ir Teātra “Sovremennik” vadošā aktrise, spēlē Nāciju Teātrī lomu iestudējumā “Šukšina stāsti”, filmējās kino, audzina trīs bērnus un aktīvi nodarbojās ar labdarību pašas dibinātajā fondā “Dāvā dzīvi”.

Čulpana Hamatova pirmo reizi viesosies viena: nevis ar izrādi, bet ar radošo vakaru, kurus viņa organizē visai reti. Vakars paies monologa formā, un būs veltīts trim iemīļotām dzejniecēm: Ahmatovai, Cvetajevai un Ahmadulinai.

Vairāk informācijas: http://www.viaconcert.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Čulpana Hamatova - radošais vakars / Чулпан ХАМАТОВА - творческий вечер Pk 24.03.2017 19:00 Lielā Ģilde 24.50 - 49.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas no 20,- līdz 70,- Eur

Biļetēm piemērota 30% atlaide. Cenas ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:45
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

 

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
VIA Concert, SIA
Dzeņu iela 9 - 25 Rīga LV-1021 Rīga