Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Šamanisko Deju un Mūzikas festivāls

Ce 22.06.2017 18:00 - Sv 25.06.2017 18:00
Atpūtas komplekss Umuri - Ievu līcis
88.00 - 160.00

No Himalaju stepēm līdz Gvatemalas džungļiem, šamanisms ir rituāla ticības sistēma, kas tiek praktizēta vairāk nekā 27000 gadu. Šamanisms ir sena dziedināšanas tradīcija un dzīvesveids. Tā mācība balstās uz mūsu saistību ar dabu un visu radību. Kopš seniem laikiem šamanisma rituāli ir kalpojuši, lai mūs atkal apvienotu ar Māti Dabu, Māti Zemi un to dziedināšajām enerģijām.

Jau otru reizi tiekamies Latvijas mežos, Umuros, Ķeguma novadā pie skaistās Daugavas krastiem, lai piedalītos šamanisko prakšu, deju un mūzikas festivālā!

Šī gada festivāls būs veltīts Mātes Dabas stihijām. Festivāla četrās dienās ar mūziku, dejām, šamaniskām praksēm un rituāliem mēs iepazīsim visas cetras stihijas.

Būsim kopā ar festivāla galveno  viesi, mūziķi, šamani un citu apziņas sfēru pētnieku - Riši no Vācijas!  Šamaņi un draugi no visām Baltijas valstīm pievienosies kopējam ceļojumam! Transa deja, rituāli, Uguns pastaiga, Šamansikā pirtiņa, Vīziju kvests, Bungu apļi, Spēka dzīvnieks un vēl daudz kas cits!

Festivāls būs atvērts individuāliem meklētājiem, kā arī ģimenēm ar bērniem. Visu festivāla laiku darbosies kreatīvās darbnīcas, sevišķi sievietēm notiks Šamanisko Tribal deju nodarbības, kā arī rīta šamansikās prakses visiem agrajiem putniņiem un vakara koncerti!

Tiekamies kopā ar Māti Zemi - mūzikā, dejā un priekā!!!

Reģistrācija..
Butiba.lv

Dress Code..
Etniski, Šamaniski Hippi Līgo ietērpi, pietiekami ērti, lai varētu piedalīties dejās un praksēs. Pleds vai šalle vakara praksēm. Būs kopēja nodarbība sava talismana izveidē, paņemiet kādu uzrunājošu priekšmetu no mājām vai tādu vienmēr varēs atrast šeit pat mežiņā. Peldkostīmi - esam Daugavas krastā ar iespēju jeburā mirklī nopeldēties ;).

Ēdināšana..
Ekskluzīvi gardās veģetāras maltītes būs viens no mūsu kopējiem rituāliem, 3 x dienā. Lūdzam paņemt līdzi savus traukus un ēdamrīkus, jo vienreizējos traukus festivālā neizmantosim. Festivāla teritorijā nebūs iespējams par maksu iegādāties papildus uzkodas, tāpēc visu bez kā nevarat iztikt, ņemat līdzi no pilsētas ;)

Festivāls ir telpa, brīva no alkohola un narkotikām. Organizatori patur tiesības nepielaist festivāla dalībā jebkuru personu, nepaskaidrojot iemeslus.

Vieta..
Latvijas lielākās un skaistākās upes Daugavas krastā, simtgadīgu priežu meža ielokā, gleznainā dabas nostūrī, atrodas atpūtas komplekss “Ievas Līcis” un “Umuri”.
Telts vieta ir iekļauta festivāla dalības maksā.
Gultas vieta viesu namā - Eur 45.- (reģistrācija istabiņās sākot ar 22. jūnija plkst.12:00, izbraukšana 25.jūnijā plkst. 18:00)

 

Vairāk informācijas: http://butiba.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Šamanisko Deju un Mūzikas festivāls Ce 22.06.2017 18:00 Atpūtas komplekss Umuri - Ievu līcis 88.00 - 160.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Papildus festivāla apmeklējuma dienā 35 EUR (personai) par ēdināšanu, bērniem līdz 5 gadu vecumam ēdināšana par brīvu.
Ir pieejamas Ģimenes biļetes: 2 pieaugušie, 2 pieaugušie + 1 bērns un 2 pieaugušie + 2 bērni. Biļetes cena ir 160 EUR. Papildus festivāla apmeklējuma dienā 35 EUR par ēdināšanu katram dalībniekam uz visu festivāla laiku.

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 1 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: 22/06/2017 - 25/06/2017
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Umuri, Tomes pagasts Ķeguma nov. Latvija
Organizators
Andassova Madina
Andassova Madina
Pērnavas 21-11 Rīga