Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rokfestivāls ROCKIN' LIEPĀJA 2017 - SESTDIENAS BIĻETE

Se 03.06.2017 10:00 - Sv 04.06.2017 06:00
Liepājas koncertestrāde Pūt, Vējiņi
19.00
Liepājā, kocertestrādē “Pūt vējiņi”, norisināsies jauns rokmūzikas festivāls “Rockin`Liepāja 2017”, kurā uzstāsies vairāki Latvijā atzīti mākslinieki, kā arī viesmākslinieki no Lietuvas. Liepāja jau vēsturiski ir bijusi populāra ar saviem mūzikas festivāliem un vienmēr tikusi dēvēta par Latvijas roka galvaspilsētu - vēloties pierādīt, ka šis statuss vairs nav tikai vēsturisks apzīmējums, festivāla organizatori Liepājā nolēmuši pulcēt vairākus Latvijā atzītus māksliniekus uz vienas skatuves.

Festivālā uz skatuves kāps tādi roka grandi kā “Jumprava”, “Pērkons”, “Dzelzs Vilks”,   Igo ,   “Linga”, “Credo”, “Opus Pro”, Ainars Virga,  “Tumsa”, “Sērkociņu cehs”, Johnny Salamander, Fēlikss Ķiģelis, grupa “Keksi” un “Kiss Of The Dolls”. Skatītājus ar rokmūziku priecēs arī viesi no Lietuvas - “AC/DC Tribute LT” , “Svaras 409”, kā arī pašmāju uzlecošās zvaigznes “Flying Bra”.
Festivāla atklāšana paredzēta piektdien, 2.jūnijā, ar muzikālu svētku gājienu cauri vēju pilsētai, kas noslēgsies kocertestrādē “Pūt vējiņi” – tas būs kā muzikāls ielūgums apmeklēt festivālu liepājniekiem un pilsētas viesiem. Festivāla laikā būs pieejami arī tetovēšanās un pīrsingu saloni. Festivāla otrajā dienā Jūrmalas parka teritorijā paredzētas dažādas bezmaksas aktivitātes pilsētas iedzīvotājiem un viesiem – KnockOut vīru spēka un izturības spēles, atrakcijas un konkursi bērniem, šautriņu mešanas čempionāts, Draugiem.lv zolītes turnīrs un citas aktivitātes. 

Organizatori uzsver, ka “Rockin` Liepāja 2017” būs īpašs arī ar to, ka tas būs viens no pēdējiem roka festivāliem uz koncertestrādes “Pūt vējiņi” skatuves pirms tās rekonstrukcijas. Uz skatuves,  kura vairākus gadu desmitus pieredzējusi arī leģendāro festivālu “Liepājas dzintars”!

Vairāk informācijas festivāla mājaslapā www.rockinliepaja.lv un sociālajos tīklos – tur arī varēs iegūt jaunāko un svarīgāko informāciju par biļetēm un konkursiem, kā arī būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām sadarbībā ar festivāla atbalstītājiem.

Festivālu “Rockin`Liepāja 2017” organizē producentu grupa “Sliptrickrecords” sadarbībā ar Liepājas motoklubiem “Ironwolf MC” un “West Coast Liners MC”.

Vairāk informācijas: http://www.rockinliepaja.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Rokfestivāls ROCKIN' LIEPĀJA 2017 - SESTDIENAS BIĻETE Se 03.06.2017 10:00 Liepājas koncertestrāde Pūt, Vējiņi 19.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: 02.06.2017 - 04.06.2017
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Peldu iela 57 Liepāja Latvija
Organizators
Zeta-Net, SIA
Kungu iela 23 LV-3401 Liepāja