Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Festivāls HELSUS. Ķermenim Dvēselei Veselībai

Se 20.05.2017 11:00 - Sv 21.05.2017 18:00
6.00 - 16.00
Kas ir HELSUS festivāls?
HELSUS ir cēlies no angļu valodas vārda Health, kas nozīmē veselība. Mēs attiecinām šo vārdu uz cilvēka ķermeņa un gara veselību. Festivāls ir veltīts Ķermenim, Dvēselei, Veselībai un vērsts uz cilvēka pašizziņu, pasaules izziņu, apziņas paplašināšanu, veselīgu un apzinātu dzīvošanu. Ideja sakņojas pārliecībā, ka spēcīga valsts būs tad, ja tās cilvēki būs viedi, spēcīgi kā garā tā ķermenī un vienoti.

Festivāls ir iedalīts sekojošās tēmās jeb dārzos:

Bērni – viss, kas skar bērnu izglītību, dažādi terapijas veidi, kas palīdz bērniem augt un attīstīties, vecāku attiecības, prenetālā psiholoģija, dūlas utt.

Sevis izziņa & Dvēsele – viss, kas palīdz izzināt un iepazīt sevi, sadzirdēt savu Dvēseli, atraisīt patieso būtību. Dažādi pasaules skatījumu virzieni,  prakses – Vēdas, latviskā dzīvesziņa, baltu zīmes, antroposofija, psiholoģija, astroloģija, meditācija, mediācija, skaņas terapija, mākslas terapija, skolas, kas vērstas uz sevis izzināšanu, filosofiju,  utt.

Veselība & Uzturs – viss par veselību, ārstniecības augi, dabas dziedniecība, mūsdienu medicīna, dažādi terapiju veidi, veselīgs uzturs utt.

Fiziskā kultūra – prakses ķermenim un dvēselei. Joga, deja, iliqchuan, cigun utt.

Vide – kā dzīvot saskaņā ar dabu, kā samazināt savu ietekmi uz vidi, bioloģiska saimniekošana, eko būvniecība, permakultūra, dzīve laukos utt.

Pirtis & SPA – izbraukuma pirtis, pirts būvniecība, masāžas, mālu terapija, SPA utt.

Kāpēc HELSUS?
HELSUS festivāls ir vienreizēja iespēja reizi gadā, divu dienu laikā satikt aptuveni 240 savas jomas speciālistus vienuviet:
  • Dzirdēt vairāk kā 20 lekciju gan ar pašmāju gan ārvalstu lektoriem;
  • Izmēģināt vismaz 15 dažādas fiziskās prakses;
  • Konsultēties pie vismaz 100 speciālistiem;
  • Izzināt sevi caur vismaz 30 praksēm;
  • Izmēģināt dažādus pirts pērienus un masāžas;
HELSUS festivālā Jūs varat izzināt un izmēģināt dažādus ceļus un dažādas prakses. Lai izmēģinātu visu, kas ir HELSUS festivālā, jums būtu nepieciešami vairāki mēneši….un daudz naudas…, bet šeit jūs to varat izdarīt divās dienās! Šeit viss ir vienuviet!

Vairāk informācijas: http://www.helsus.org

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākuma ietvaros
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot