Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rock in Haapsalu / FESTIVĀLA BIĻETE

Pk 28.07.2017 17:00 - Se 29.07.2017 23:59
Haapsalu Lossihoov
59.00 - 145.00
Viens no vasaras lielākajiem roka svētkiem “Rock in Haapsalu 2017” Igaunijas mazpilsētā sapulcinās pasaules roka klasikas leģendas.

Viens no lielākajiem šīs vasaras rokmūzikas festivāliem Rock in Haapsalu norisināsies no 2017. gada 28. līdz 29. jūlijam Hāpsalu (Haapsalu) pilskalnā. Divu dienu festivāls uz maģisko mazpilsētu atvedīs labākās pašmāju un ārvalstu roka klasikas leģendas. 

Jebkurš Hāpsalu pasākums skar cilvēku sirdis un neatstāj nevienu vienaldzīgu, jo šai vietai piemīt sava īpašā aura. Hāpsalu ir visādā ziņā sena un leģendāra. Par tādu kļūst arī viss, kas šeit notiek, kļūstot par neizdzēšamu atmiņu, kas mūs nekad neatstāj.

Hāpsalu ir arī teju vienīgā vieta Igaunijā, kur līdzās Tallinai regulāri uzstājas starptautiski mākslinieki un notiek ar viņiem saistīti pasākumi. Cilvēkiem patīk apmeklēt Hāpsalu un šie pasākumi ir vienmēr ļoti gaidīti. Arī šobrīd gaisā virmo kaut kas ļoti īpašs, kas būs raksturīgs tikai Hāpsalu. 

Festivālā, kas ilgs divas dienas, būs iespēja baudīt un just līdzi māksliniekiem, kuru neaizmirstamie superhiti ir gadiem iekarojuši mūzikas topus un fanu sirdis visā pasaulē, bijuši daļa no mūsu jaunības un tik daudz mums nozīmējuši. Vienmēr aktuāli hiti, kurus no mūsu sirdīm nav spējis izdzēst nedz laiks, nedz jauni mūzikas stili. Divu dienu nostalģiskais ceļojums aizvedīs tevi atpakaļ jaunībā – laikā, kad klausījies savu mīļāko mūziku uz vinila platēm un lenšu atskaņotāja, kad istabas sienas bija nolīmētas ar elku melnbaltajām fotogrāfijām.

Rock in Haapsalu

Roka laikmeta sievišķīgo pusi pārstāvēs trīs roka lēdijas ar savām grupām un varenu live show -  Sūzija Kvatro (Suzi Quatro) (UK), Bonija Tailere (Bonnie Tyler) (UK) un Lea Dali Liona (Lea Dali Lion) (EST).

Ar neatkārtojamu izpildījumu, simfoniskā orķestra, Hāpsalu Kamerkora un Raula Vaiglas (Raul Vaigla) grupas pavadībā, publikai emocionālus brīžus piedāvās absolūtas leģendas: Pols Jangs (Paul Young) (UK), Garijs Brukers (Gary Brooker) / Procol Harum solists / (UK), kā arī Teniss Megi (Tõnis Mägi) un Ivo Linna (EST). Tā kā vienkopus šāds sastāvs uzstāsies tikai Hāpsalu, tad šādu ķīmiju, kas radīsies uz skatuves, kad klasika sastopas ar klasiķiem, nekur citur nebūs iespējams piedzīvot.  

Sūzija Kvatro

Sūzena Keja “Sūzija” Kvatro (Susan Kay “Suzi” Quatro) (dzimusi 1950. gada 3. jūnijā) ir britu-amerikāņu dziedātāja-dziesmu autore, basģitāriste un aktrise. Viņa ir pirmā sieviete-basģitāriste, kurai izdevās kļūt par pasaules slavenu rokzvaigzni. Tādi 70. gadu hiti kā “If you Can’t Give me Love”, “She’s in love with you”, “I’ve never been in love” un daudzi citi nodrošināja ceļu uz slavas virsotni. 1979. gadā kopā ar Krisu Normenu (Chris Normann) izveidotais duets “Stumblin” ieņēma 4. vietu ASV topā un bija viņas vienīgais numur viens hits Austrālijā. 1973. gadā nāca klajā Sūzijas Kvatro debijas albums. Kopš tā laika ir iznākuši piecpadsmit studijas albumi, desmit kompilācijas albumi un viens live albums. Starp viņas solo-hitiem ir tādas dziesmas kā "Can The Can", "48 Crash", "Daytona Demon", "Devil Gate Drive" un "Your Mama won’t Like Me". 80. gados zvaigznes lidojums turpinājās. 2011. gadā Kvatro izdeva savu 15. studijas albumu “In the Spotlight”. Šodien Kvatro ir pārdevusi vairāk kā 50 miljonus albumu kopiju un aktīvi turpina koncertēt pa visu pasauli.  

Bonija Tailere

Bonija Tailere (dzimusi Geinore Hopkinsa (Gaynor Hopkins), 1951. gada 8. jūnijā) ir velsiešu dziedātāja, kas ir pazīstama ar savu savdabīgi sēcošo balsi. Taileres pirmais albums „The World Starts Tonight“ tika izdots 1977. gadā. Arī viņas pirmais hits “Lost in France” bija no šī paša albuma. Nākamajā gadā izdotais singls “It´s A Heartache“ iekaroja gan Eiropas, gan Amerikas topu virsotnes. 80. gados uzvaras gājiens turpinās ar tādiem neaizmirstamiem hitiem kā “Total Eclipse Of The Heart“ un „Holding Out For A Hero“. 90. gados Eiropā Tailere guva panākumus kopā ar Dīteru Bolenu (Dieter Bohlen), kurš sarakstīja un producēja viņas hitu "Bitterblue". 2013. gadā iznāca Bonijas Taileres pēdējais albums „Rocks And Honey“, no kura pazīstamākais singls ir „Believe In Me“. Ar šo dziesmu viņa 2013. gadā pārstāvēja Lielbritāniju Eirovīzijas dziesmu konkursā un ieņēma 19. vietu. "It’s a Heartache" un "Total Eclipse of the Heart" ir vieni no visu laiku pārdotākajiem singliem, katram ir pārdotas vairāk nekā seši miljoni kopijas. Viņas darbs, papildus daudzām citām godalgām, ir saņēmis trīs Grammy un trīs Brit Awards nominācijas.
Pols Jangs

Pols Jangs (dzimis 1956. gada 17. janvārī) ir angļu dziedātājs, dziesmu autors un mūziķis. Viņš ir viens no deviņdesmito gadu interesantākajiem vokālajiem talantiem, kurš ir atkārtoti iekarojis mūzikas topus. Viņa muzikālā karjera aizsākās ar grupu "Kool Kat & The Kool Kats". 1979. gadā viņš nodibināja grupu “Q Tips”, kas 3 gadu laikā līdz 1982. gadam, kad Jangs uzsāka solokarjeru, sniedza 700 koncertus. 1983. gadā viņa kaverversija Mārvina Geja (Marvin Gaye) dziesmai "Wherever I Lay My Hat" Anglijas topā ieguva 1. vietu, kam sekoja albums “No Parlez”, kas saņēma vispasaules atzinību. Viņa maigi dvēseliskā balss pārstāvēja žanru, kas tiek saukta "blue-eyed soul". 1985. gada Brit Awards Jangs saņēma labākā dziedātāja godalgu. "Every Time You Go Away" 1985. gadā kļuva par numur viens ASV un 1986. gadā uzvarēja Brit Awards labākā Britu Video godalgu.
Viņš saglabāja vietu Top 10 arī ar saviem nākamajiem singliem “Come Back and Stay”, “Love Of The Common People”. Neaizmirstams ir arī “Senza Una Donna”  duetā ar Zukero (Zucchero). Šī būs Pola Janga pirmā uzstāšanās Igaunijā.

Garijs Brukers / “Procol Harum”

Garijs Brukers (dzimis 1945. gada 29. maijā) ir angļu dziedātājs, dziesmu autors, pianists, kā arī grupas “Procol Harum” dibinātājs un dziedātājs. Garijs Brukers un rokmūzika ir nešķirami jau kopš 50. gadu beigām, kad viņa vadītā ritma un blūza grupa “The Paramounts” pirmo reizi kāpa uz skatuves. 1964. gadā grupai ar savu “The Coasters” hita "Poison Ivy" versiju izdevās iekļūt Anglijas pārdotāko singlu topu pirmajā četrdesmitniekā.
Dažus gadus vēlāk Brukers satika Kītu Reidu (Keith Reid). Kopš tā laika duets izveidoja grupu ar nosaukumu “Procol Harum”. 1967. gadā abi draugi sarakstīja Baha daiļrades iedvesmotu dziesmu “A Whiter Shade of Pale”. Tā paša gada rudenī ar Brukera soulmūziķa balsi dziedātā dziesma Anglijas topā ieņēma pirmo vietu un Amerikas – piekto. Sešu nedēļu laikā tika pārdotas vairāk nekā 600 000 ierakstu kopijas. Tomēr jaunieši nespēja pārvarēt spriedzi, kas pavadīja iegūto slavu, un grupa izjuka. Brukers un Reids turpināja ar jaunu grupas sastāvu. Tam sekoja tādi hiti kā "Homburg", "A Salty Dog", "Conquistador" un "Pandora's Box", kas iekaroja vispasaules topus un šobrīd ir kļuvuši par neapšaubāmu roka klasiku.
Kopā grupa izdeva desmitiem ilgspēlējošus albumus, no kuriem pēdējais “Somthing Magic” iznāca 1977. gadā, pēc kā grupa izjuka. Brukers uzsāka patstāvīgu karjeru.
1991. gadā Brukers uzaicināja uz studiju seno draugu Kītu Reidu, grupas sākotnējā sastāva taustiņinstrumentālistu Metjū Fišeru (Matthew Fisher) un ģitāristu Robinu Troveru (Robin Trower), un “Protocol Harum” izdeva albumu “The Prodigal Stranger". 
Garijs Brukers turpina koncertēt pa visu pasauli gan kā solo izpildītājs simfoniskā orķestra pavadībā, gan ar “Protocol Harum”. 2003. gada 14. jūnijā par godu Lielbritānijas karalienes dzimšanas dienai Garijam Brukeram tika piešķirts Britu impērijas izcilības ordenis par viņa labdarības darbu. 
 
Precīzāka programma drīzumā tiks publicēta gan Piletilevi mājaslapā, www.rockinhaapsalu.ee, gan RockinHaapsalu Facebook lapā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Rock in Haapsalu / FESTIVĀLA BIĻETE Pk 28.07.2017 17:00 Haapsalu Lossihoov 59.00 - 145.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 8 gadu vecumam

28.07. dienas biļetes
pirmās biļetes: 27 €, vēlāk: 35 €

Ātrākajiem izdevīgāka cena (par augstāku cenu netiek piedāvāti papildu labumi).

VIP biļete: 85 € (VIP sektorā atrodas vienīgās sēdvietas festivāla teritorijā. VIP biļete ietver numurētu sēdvietu uz paaugstinājuma, no kura paveras labs skats uz skatuvi, atsevišķu tualeti un bāru (vieglais un stiprais alkohols), kā arī VIP karti, kas ļauj brīvi ieiet un iziet no teritorijas.)

Vienas dienas biļete nodrošina ieeju koncerta teritorijā. Lai atkārtoti ieietu un izietu no teritorijas uz vietas pa 10 € iespējams iegādāties īpašu aproci.
Divu dienu biļete pie vārtiem tiek apmainīta pret divām aprocēm, kas ir derīgas abas dienas. Aproce ļauj abas dienas atkārtoti ieiet un iziet no teritorijas.
Vienas dienas VIP biļete pie vārtiem tiek apmainīta pret VIP karti un ir derīga tikai konkrētajā dienā. Karte ļauj atkārtoti ieiet un iziet no teritorijas.
Divu dienu VIP biļete pie vārtiem tiek apmainīta pret VIP karti, kas ir derīga abas dienas un ļauj atkārtoti ieiet un iziet no teritorijas.

Organizators patur tiesības veikt koncerta sastāva un laika izmaiņas.

Norises vieta
Haapsalu Igaunija
Organizators
Healer OÜ
Männi 18 Haapsalu 90509 Läänemaa