Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Izbraukums ar kuģi Moonland. BALTIC SAIL RIGA 2017

Pk 18.08.2017 11:30 - Sv 20.08.2017 16:30
Pilsētas jahtklubs
Pārdošana apturēta
Informējam, ka sakarā ar tehniskām problēmām, Izbraukums ar kuģi Moonland. BALTIC SAIL RIGA 2017, kurš tika paredzēts 18.-20.augustā Pilsētas jahtklubā, Rīgā, tiek ATCELTS. Iegādātās biļetes var apmainīt pret izbraucienu ar citu kuģi  tādā pašā cenu kategorijā vai atgriezt naudu par biļetēm pasākumā dienā norises vietā vai sazinoties ar organizatoru (riga@balticsail.lv).
Burinieku festivāls Baltic Sail. Izbraukums ar kuģi Moonland

Baltijas jūras vēsturisko burinieku festivāls Baltic Sail Riga 2017 piedāvā 1 stundas izbraukumus pa Daugavas upi ar vēsturisko kuģi “Moonland”.

“Moonland" ir uisk tipa koka kuģis, kas ir Igaunijas tradicionālā 19. gadsimta transporta un tirdzniecības kuģa kopija, kas būvēta mūsdienās Igaunijas Muhu salā, Koguvas ostā 2009.gadā. Vienmasta burinieks uisk ir bijis Muhu salas simbols gandrīs 1000 gadu garumā. Viduslaikos cilvēkus no Igaunijas rietumu salām sauca par vikingiem un viņu kuģus par huisk (čūska). 14. gadsimtā kuģu dizains un proporcijas tika mainītas, padarot tos piemērotākus jūras kuģšanai. Savukārt 19. gadsimtā šī tipa kuģi kļuva par ļoti nozīmīgu transporta un komunikācijas līdzekli starp dažādiem Rietumeiropas reģioniem, tāpat, arī kā nozīmīgs tirdzniecības transports starp Igauniju un Latviju. Uisk tipa kuģis varēja pārvadāt 40 cilvēkus, 30 govis un 6 zirgus ar ratiem. Gadsimta beigās uisk kuģus aizstāja tvaikoņi.

Aicinām jūs izbaudīt koka kuģa burvību, satikt vēsturiskā kuģa komandu un uzzināt par kuģa vēsturi un dzirdēt kādu jūras stāstu uz klāja.

Kuģa garums: 15 m
Platums: 5.2 m
Būves gads: 2009
Viesu skaits uz kuģa: 9
Piederības valsts: Igaunija

Baltic Sail ir starptautisks vēsturisko Baltijas jūras burinieku festivāls, kas notiek jau vairāk kā 20 gadus dažādās Baltijas jūras ostās: Klaipēdā, Gdaņskā, Kalskronā, Ščecinā, Nīstenda, Rostokā un Rīgā. Festivāls cildina un popularizē jūrniecības vēsturi un tradīcijas, organizējot plaši pieejamus svētkus festivāla ostās katru gadu.

Baltic Sail Riga festivāla laikā no 18. līdz 20. augustam Rīgā, Pilsētas jahtklubā Ķīpsalā, būs pieejami vairāki vēsturiskie burinieki bezmaksas apskatei kā arī maksas izbraukumiem pa Daugavu. Festivāla programma piedāvā apskatīt arī kuģu parādi un vēsturisko kuģu kauju, kā arī vērot Rīgas pilsētas svētku uguņošanu uz kuģu klāja.

Vairāk informācijas par festivālu: www.balticsail.lv

NORISES VIETA: Pilsētas jahtklubs, Ķīpsala, Balasta dambis, pretī 36. mājas numuram.
NORISES LAIKS: 18. - 20. augusts 2017.
СENA: 10-25 EUR, bērniem līdz 3 g.v. vecāku pavadībā - bez maksas.

Vairāk informācijas: http://www.balticsail.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Izbraukums ar kuģi Moonland. BALTIC SAIL RIGA 2017 Pk 18.08.2017 11:30 Pilsētas jahtklubs
Pārdošana apturēta
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Balasta dambis 38 Rīga Latvija
Organizators
Pilsētas jahtklubs, biedrība
Pilsētas jahtklubs, biedrība
Mārkalnes iela 24 LV-1024 Rīga