Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

airBaltic dāvanu e-kupons 100Eur vērtībā

Ot 31.10.2017 23:00
Dāvanu Biļete
100.00
Uzdāvini ceļojumu – iegādājies airBaltic dāvanu e-kuponu!

Mūsu dāvanu e-kuponi ir lieliska dāvana tuviniekiem dzimšanas dienās, kāzās, Ziemassvētkos un citās svinīgās reizēs. Ar airBaltic dāvanu e-kuponu jebkurš var rezervēt aviobiļetes kopā ar papildpakalpojumiem mājas lapā airBaltic.com.

Dāvanu e-kuponu iespējams izmantot kā vienīgo vai vienu no pirkuma apmaksas veidiem. Dāvanu e-kupons var tikt izmantots atkārtoti līdz kamēr tas ir pilnībā izlietots. Pārliecinies, ka izlieto to pirms derīguma termiņa beigām!

Viena pirkuma veikšanai iespējams izmantot vairākus dāvanu e-kuponus. Ar dāvanu e-kuponu varat iegādāties aviobiļeti arī citām personām.

Svarīga informācija
• Dāvanu e-kuponus var izmantot kā maksājuma līdzekli, iegādājoties aviobiļetes tikai un vienīgi www.airBaltic.com mājas lapā (AS Air Baltic Corporation; reģ. nr. LV 40003245752). Citur tos izmantot nav iespējams.
• Šie noteikumi atteicas uz kuponiem kuri ir nopirkti pēc 2016.gada 01.maija.
• Dāvanu e-kuponu jāizmanto http://www.airBaltic.com no 2016.gada 01.maija līdz 2017.gada 30.aprīlim (pēc Latvijas laika). E-kupons neizmantošanas gadījumā, netiks mainīts un/vai to derīguma termiņš netiks atjaunots un/vai atlīdzināts naudā vai jebkādā citādā veidā kompensēts. Dāvanu e-kupons nav ceļošanas dokuments.
• Dāvanu e-kupona izmantošana veicama interneta biļešu iegādes sistēmā http://www.airBaltic.com izvēloties atbilstošo galamērķi, lidojuma datumus un ievadot attiecīgā e-kupona kodu. Lai pabeigtu rezervāciju ir jāievada pasažiera vārds, uzvārds, kontakta informācija. Pabeidzot rezervāciju Jums uz e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums ar rezervācijas detaļām.
• Ja pirkuma kopējā summa pārsniedz dāvanu e-kuponā norādīto, atlikusī starpība ir jāapmaksā ar maksājumu karti.
• Lūdzam ievērot! Par dāvanu e-kuponu samaksātā nauda netiek atlīdzināta.
• Dāvanu e-kuponu nav iespējams izmantot gadījumos, kad pasažieris ir izvēlējies veikt daļējo maksājumu vai saglabāt cenu. To arī nav iespējams izmantot, veicot maksājumus sadaļā Mana rezervācija.
• E-kupons derīgs lidojumiem no 2016.gada 01.maija līdz 2017.gada 30.aprīlim.
• Uz aviobiļetēm, kas nopirktas izmantojot airBaltic dāvanu e-kuponus, attiecas airBaltic pasažieru un bagāžas pārvadāšanas noteikumi, kas publicēti https://www.airbaltic.com/lv/pasazieru-bagazas-parvadasanas-noteikumi.
• airBaltic neatbild par dāvanu e-kupona nozaudēšanu, sabojāšanu un/vai jebkāda citāda veida e-kupona nokļuvi trešo personu rīcībā.
• Problēmu gadījumā jāsazinās ar airBaltic pa e-pastu reservations@airbaltic.lv.

Vairāk informācijas: http://www.airBaltic.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
airBaltic dāvanu e-kupons 100Eur vērtībā Ot 31.10.2017 23:00 Dāvanu Biļete 100.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Dāvanu e-kuponu jāizmanto http://www.airBaltic.com no 2016.gada 01.maija līdz 2017.gada 30.aprīlim
E-kupons derīgs lidojumiem no 2016.gada 01.maija līdz 2017.gada 30.aprīlim.

Norises vieta
Rīga Latvija
Organizators
Air Baltic Corporation, AS
Air Baltic Corporation, AS
Lidosta ''Rīga'' Rīga LV-1053 Mārupes nov.