No results have been found for your request.
Loading...
Reload

SERGEJS JURSKIS Vasaras buķete / СЕРГЕЙ ЮРСКИЙ Летний букет

Mo 05/06/2017 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
40.00 - 70.00
SERGEJS JURSKIS
Radošais vakars

 
2017. gada 5. jūnijā plkst. 19.00
M. Čehova Rīgas Krievu teātris
Biļešu cena no 25 līdz 70 EUR

5. jūnijā Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī ar savas jaunās koncertprogrammas “Vasaras buķete” pirmizrādi viesojas Sergejs Jurskis.

Sergejs Jurskis irplaši atzīts aktiermākslas meistars ‒krievu teātra leģenda un Krievijas kultūras lepnums.Viņš arvien retāk kāpj uz skatuves un tikpat kā nefilmējas, tomēr sev tik mīļās Rīgas labad šoreiz ar prieku izdara izņēmumu.

Sergejs Jurskis Rīgā nav ciemojies jau vairākus gadus un tagad, gatavojoties no jauna tikties ar iemīļoto pilsētu, sakārtojis pavisam īpašu “Vasaras buķeti” ‒ jaunu, līdz šim vēl nekur neredzētu koncertprogrammu. Šī pirmizrāde ir aktiera pateicības apliecinājums par iepriekšējo viesošanās reižu vētrainajiem panākumiem.

Poētiskā monoizrāde “Vasaras buķete” veidota, izvēloties tikai Jurska iemīļotos autorus un tos viņu darbus, kas ir burtiski kā radīti vasaras noskaņai – iedvesmojoši, viegli, dzirkstoša humora un dzīves mīlestības caurvīti. Sergeja Jurska aktieriskais diapazons ir ārkārtīgi plašs. Viņš pārvalda gan komiskas, gan liriskas, dramatiskas un traģiskas lomas.

Jurskis ir viens no mūsdienu labākajiem literāro lasījumu meistariem ar grandiozu repertuāru. Katra jauna tikšanās ar viņu ir pilnīgi neatkārtojama iespēja izbaudīt spožu “viena aktiera teātri” un aizejošās skatuves lasīšanas meistaru paaudzes giganta darbu.

Sergeja Jurska vasaras koncerts ir īsta atpūta dvēselei burvīgā jūnija dienā.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
SERGEJS JURSKIS Vasaras buķete / СЕРГЕЙ ЮРСКИЙ Летний букет Mo 05/06/2017 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 40.00 - 70.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Age limit to the event: from 14 years old persons
Event language: russian
Free entrance to the event: no
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h15min
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: no

Promoter
HUMAN CONNECT, SIA
human.connect@incafe.lv .