No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Carnival Youth koncerts VIENĀ VILCIENĀ

Sa 26/08/2017 20:00
Siguldas pilsdrupu estrāde
10.00 - 70.00
‘Carnival Youth’ izdod albumu “Vienā vilcienā un  izziņo koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē.

Indīroka grupa „Carnival Youth” 1. jūnijā izdevusi jaunu albumu „Vienā vilcienā” un publicējusi tā pirmo singlu „Kilometriem tālu” kopā ar videoklipu. Albumam par godu izziņots arī līdz šim vērienīgākais grupas koncerts, kas 26. augustā notiks Siguldas pilsdrupu estrādē.

Jauno albumu veido 8 skaņdarbi ar dziesmu tekstiem latviešu valodā, ko grupas dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags, kā arī Aleksis Luriņš ierakstījuši „Red Bull Studios Berlin” šī gada pavasarī Berlīnē. „Vienā vilcienā” producents ir Gatis Zaķis. Albums pieejams CD formātā „Carnival Youth” mājaslapā www.carnivalyouth.lv, Latvijas ierakstu veikalos, kā arī digitālajās mūzikas platformās „Spotify”, „iTunes”, „Deezer” un citur.

Pirmā albuma singla „Kilometriem tālu” video filmēts Daugavpilī, režisoru lomās šoreiz iejutušies paši grupas dalībnieki, operators šim klipam ir Jānis Jurkovskis, savukārt montāžu veidojis Māris Lagzdiņš.  Video filmēts vairākās pilsētas lokācijās, kā, piemēram Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā un Daugavpils skrošu rūpnīcā.  Paredzams, ka tiks veidoti vēl vismaz 3 mūzikas vidoklipi no albuma “Vienā vilcienā”, kuri tiks  filmēti Alūksnē, Siguldā un Liepājā.

Albums pilnā garumā, kā arī iepriekšējo albumu “No Clouds Allowed” un “Propeller” materiāls tiks atskaņots “Carnival Youth” pirmajā brīvdabas solo  koncertā 26. augustā, Siguldas pilsdrupu estrādē. Biļetes uz to pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā.   Biļešu cena līdz svētdienai,  4.jūnijam tikai 12 eiro. Ģimenēm ar bērniem pieejami īpaši biļešu komplekti. “Biļešu servisa” tirdzniecības vietā universālveikalā Stockmann, kā arī ar Siguldas ID karti biļetes ir  lētāk.

Albumu un koncertu  informatīvi atbalsta: Radio SWH, Diena, un Delfiem.

More information: http://www.carnivalyouth.lv

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Carnival Youth koncerts VIENĀ VILCIENĀ Sa 26/08/2017 20:00 Siguldas pilsdrupu estrāde 10.00 - 70.00
Special offer:
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

To purchase a ticket with the discount (Siguldas ID card), you must enter ID card number. The maximum number of tickets with the code is 2 tickets. Discount NOT valid for Family tickets.
1 Family ticket is valid for all family members. Child in family ticket is at the age of 6-12y.
Children from the age of 13 need  to purchase an adult ticket.


Age limit to the event: from 3 years old persons
Event language: latvian
Free entrance to the event: up to 5 years old persons (included)
Doors open: at 18:00
Event length: ~2h30min
Location for the disabled in a wheelchair: no
Discounts for the disabled in a wheelchair: free entrance for accompanying person

Venue
Pils iela 16 Sigulda Latvia
Promoter
CY Records, SIA
Dzirciema iela 72-37 LV-1055 Rīga