No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Renāta Ļitvinova. Radošais vakars / Рената Литвинова. Творческий вечер

Fr 22/09/2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
17.00 - 50.00
Renāta Ļitvinova. Radošais vakars.

22. septembrī festivāla “Baltijas pērle” ietvaros notiks radoša tikšanās ar Renātu Ļitvinovu.

Radošās tikšanās ietvaros Renāta Ļitvinova iepazīstinās skatītājus ar izcilajam dzejniekam Josifam Brodskim veltītās filmas "Josifa sapņi" pilno versiju, kā arī ar saviem jaunākajiem īsmetrāžas režijas darbiem.

“Visos cilvēkos ir skapītis ar smalkām kristāla glāzēm, kas piepildītas ar mūsu ilūzijām… Skapītis atveras, un glāze sasitas. Dažas ilūzijas sairst pakāpeniski, no tikšanās uz tikšanos. Kā trauslie eglīšu rotājumi. Katru gadu, cits pēc cita… Mītiem nav jāsabrūk, un tomēr…” saka Renāta Ļitvinova.

Renāta Ļitvinova ir talantīga aktrise, scenāriste un režisore, kas radījusi tik unikālus kino projektus, kā “Ritas pēdējā pasaka”, “Dieviete: kā es iemīlēju”, “Zaļais teātris Zemfirā” un daudzus citus.

Bez šaubām, Renāta Ļitvinova ir mūsu laikmeta kulta figūra. Viņu apvij īpaša elegances un noslēpumainības aura, viņa allaž parādās efektīgi, liekot visiem apturēt elpu, tvert ikkatru viņas vārdu, katru žestu. Viņai izdodas uztvert lietu un notikumu būtību, precīzi izjust savu varoņu raksturus.

Pieskarties šīs neparastās mākslinieces pasaulei, atcerēties viņas kino darbus, novērtēt viņas atveidoto tēlu spilgtumu un ieklausīties pārdomās par dzīvi, radošo darbu un mīlestību, būs iespējams Renātas Ļitvinovas radošajā vakarā, kas notiks 2017. gada 22. septembrī Rīgas Kongresu namā.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Renāta Ļitvinova. Radošais vakars / Рената Литвинова. Творческий вечер Fr 22/09/2017 19:00 Rīgas Kongresu nams 17.00 - 50.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Seats in the first row on the balcony are with limited visibility!

Age limit to the event: from 18 years old persons
Event language: russian
Free entrance to the event: no
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h
Location for the disabled in a wheelchair: no
Discounts for the disabled in a wheelchair: no

Venue
Promoter