No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Šovs Toch v toch / Шоу Точь-в-точь

Mo 05/06/2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
21.25 - 55.25
„Toč v Toč” („Mats matā”) šovs Latvijā!

5. jūnijā, Rīgas Kongresu namā

Pirmo reizi Latvijā! Muzikālā šova „Toč v Toč” uzvarētāji un Aleksandrs Oļeško!

Latvijā ar saviem priekšnesumiem uzstāsies muzikālā pārvērtību šova „Toč v Toč” uzvarētāji un finālisti. Vakara vadītājs – Krievijas Nopelniem bagātais mākslinieks Aleksandrs Oļeško. Gaidāmais koncerts – unikāla iespēja ieraudzīt dzīvajā vienu no vispopulārākajiem šoviem un iejusties žūrijas lomā. Jau 5. jūnijā, Rīgas Kongresu namā uzstāsies:

Aziza
Irina Dubcova
Gļebs Matveičuks
Jeļena Maksimova
Aglaja Šilovskaja


Pirmā kanāla superšovs „Toč v Toč” brauc pie mums! Šajā vakarā būs improvizācijas, jauni priekšnesumi un labākie numuri, kā arī daudzi citi pārsteigumi.

Jūs kļūsiet par aculieciniekiem, kā populāri cilvēki iejūtas pagājušo gadu dižo mākslinieku un moderno, populāro mūziķu lomās. Pateicoties Pirmā kanāla grimētāju meistarībai, Jūsu acu priekšā noritēs neticamas skatuviskas pārvērtības!

Ikviens šova numurs – pilnīgā iejušanās atveidotajā tēlā: mākslinieks atdarinās ne tikai balsi un horeogrāfiju, bet arī izpildītāja ārējo tēlu un viņa uzvedības manieri uz skatuves. Bieži vien „Toč v Toč” dalībniekiem nākas „mainīt dzimumu”.

Šova veidotāji nav izlaiduši nevienu mūzikas žanru, būs gan klasiskās mūzikas partijas, gan arī smagais roks. Mākslinieki risina sarežģītu, taču ļoti interesantu uzdevumu. Tostarp, arī skatītājam nenāksies skumt.

„Iemiesošanās” priekšnesumi noritēs dzīvajā. Pasākuma vadītājs ne vienmēr stādīs priekšā māksliniekus, tādējādi Jūs sagaida daudzi interaktīvi pārsteigumi, Jūs iejutīsities šova žūrijas dalībnieka lomā: Jums būs jāuzmin, kas uzstājas. Jāteic, ka tas būs visnotaļ sarežģīts uzdevumus – šova dalībnieki ir pamatīgi sagatavojušies Rīgas koncertam.

Šovs „Toč v Toč” – viens no populārākajiem TV šoviem, tādēļ, ka šī šedevra tapšanā ir piedalījušies tādu populāru šovu, kā „Eirovīzija”, „Golos”, „Zolotoi grammofon” un „Fabrika zvezd”, autori.

Vakara vadītājs – Krievijas Nopelniem bagātais mākslinieks, pieprasītais un atraktīvais aktieris Aleksandrs Oļeško. Oļeško dzirksteļojošais humors, viņa asprātīgie skeči un virtuozās improvizācijas zāli „uzspridzinās” ne vienu reizi vien, tādējādi, gaidāmais notikums – būs ne tikai muzikālais pārvērtību šovs.
Varat spriest paši, jo Oļeško ir liriskais dziedātājs, ar viņam piemītošu pārsteidzoši siltu, dziļi izjustu un sirsnīgi skaistu balss tembru. Jūs varēsiet pārliecināties par to paši! Neatklāsim visus, gaidāmā šova, noslēpumus, taču atgādināsim par dalībnieku piecinieku.

Aziza — Uzbekijas un Krievijas estrādes dziedātāja un dziesmu autore. „Toč v Toč” otrās sezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Vladimirs Šainskis, Edīte Piafa, Ludmila Gurčenko.

Irina Dubcova — dziedātāja, komponiste, dzejniece. „Toč v Toč” pirmās sezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Iļja Lagutenko, Ella Ficdžeralda, Alla Pugačova.

Gļebs Matveičuks – aktieris, dziedātājs, komponists. Šova pirmajā sezonā ieguva otro vietu un saņēma skatītāju simpātijas balvu. Spilgtākie atveidotie tēli: Nikolajs Baskovs, Grigorijs Ļepss, Monserata Kabaljē.

Jeļena Maksimova – dziedātāja. „Golos” šova pusfināliste. „Toč v Toč” šova 4. supersezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Maikls Džeksons, Britnija Spīrsa, Dima Bilans.

Aglaja Šilovskaja – teātra un kino aktrise. „Toč v Toč” otrajā sezonā ieņēma otro vietu. Spilgtākie atveidotie tēli: Kristīna Agilera, Žanna Aguzarova, Jolka.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Šovs Toch v toch / Шоу Точь-в-точь Mo 05/06/2017 19:00 Rīgas Kongresu nams 21.25 - 55.25
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Standart ticket prices from EUR 25 to 65

Until May 31 tickets with 15% discount. Prices during this period include a discount!


Age limit to the event: no age limit
Event language: russian
Free entrance to the event: no
Doors open: at 18:00
Event length: ~2h
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: no

Venue
Promoter
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga