No results have been found for your request.
Loading...
Reload

JOLKA / ЁЛКА

We 12/07/2017 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
35.00 - 109.00
Dziedātāja Jolka uzstāsies Dzintaru koncertzālē 12. jūlijā

Dzintaru koncertzālē 12. jūlijā notiks apburošās poproka dziedātājas Jolkas koncerts. Jūrmalā dziedātāja savus cienītājus iepriecinās ar jaunām dziesmām, kā arī ar jau zināmiem un iemīļotiem hitiem.

Viena no Eirāzijā populārākajām Krievijas estrādes zvaigznēm Jolka Latvijā viesojas reti, un arī šeit biļetes uz viņas koncertiem tiek izpirktas ļoti strauji. Jolkas dziesmas vienmēr ir kā tiešs trāpījums mērķī – teicami izstrādāti muzikālie motīvi līdz ar vienmēr aktuāliem tekstiem un neizmērojamo mākslinieces harizmu ir kā atslēga uz klausītāju sirdīm.

Jolkas daiļradi nu jau var uztvert kā poproku, lai gan Krievijas estrādē viņa kļuva populāra kā absolūti alternatīva dziedātāja. Tomēr, tā kā Jolkas vokālam piemīt plašs diapazons, savos koncertos māksliniece bieži izpilda arī soulmūziku, regeju un ritma blūzu, šādi piesaistot patiesi plašu auditoriju. Talantīgā  māksliniece ir izdevusi piecus studijas albumus, ir sniegusi neskaitāmus koncertus, saņēmusi daudz apbalvojumu, tostarp Krievijā galveno mūzikas balvu „Zelta gramofons” un Gada dziedātājas titulu, tomēr viens no galvenajiem Jolkas panākumiem ir publikas mīlestība, jo klausītāji pavisam droši zina – kur ir Jolka, tur „..vēl nedaudz, un būs Provansa...”

12. jūlijā Dzintaru koncertzālē Jolka dziedās ne tikai visu iemīļotās kompozīcijas un jaunās dziesmas, bet arī dalīsies savā pieredzē un sapņos. Dziedātāja ir pārliecināta – „mūzika var padarīt pasauli gaišāku, bet, ja dzied no sirds, dziesma var modināt arī lielas laimes sajūtu.” 

Pirmās 300 biļetes par speciālo cenu -10%.

Organizators: koncertaģentūra 75 EVENTS.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
JOLKA / ЁЛКА We 12/07/2017 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 35.00 - 109.00
Good to know

Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Standart ticket prices from EUR 20 to 99

Age limit to the event: no age limit
Event language: russian
Free entrance to the event: no
Doors open: at 18:30
Event length: ~2h
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: no

Venue
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvia
Promoter
75 PRODUCTION, SIA
75 PRODUCTION, SIA
Lielirbes iela 11-48 LV-1046 Rīga